метизная компания

Як потрапити в IT-сферу, знайти себе і не розчаруватися?

Освіта, Споживач | 20:09, 13.11.2022
 Поділитися

Поділитися в

курси з інформаційних технологій

ІТ-сфера розвивається, мабуть, швидше за будь-яку іншу. Це сфера, яка тримає вас у тонусі, вимагає нових знань, навичок, постійного підвищення кваліфікації, при цьому дає можливості кар’єрного зростання, високий рівень зарплати та гнучкий графік роботи. Однак варто розуміти, що в сфері інформаційних технологій є не тільки розробники – є багато інших напрямків і фахівців, в яких потрібно розбиратися. У Lemon.School розробили курси для різних IT-сфер і готові розповісти про них.

З чого розпочати свій шлях в IT-сфері?

Якщо ви хочете розпочати кар’єру в ІТ, але ніколи раніше з цим не стикалися, пройти курси з інформаційних технологій – це буде найпростіше. Вони можуть бути як онлайн, так і офлайн. Головна перевага курсів у тому, що вони дисциплінують. Насправді, інколи важко самостійно та регулярно навчатися, знаходити важливу і корисну інформацію та систематизувати її.

Lemon.School навчає IT-професіям будь-якого напрямку:

 • Тестування (QA) + SCRUM: курс дає загальне розуміння тестування, вчить виявляти помилки на всіх етапах розробки.
 • Курс «МАГІЯ З GOOGLE»: це практичні курси SEO-оптимізації.
 • Product Management: курс навчає керувати технологічними продуктами та надає всі необхідні базові знання від планування життєвого циклу до маркетингу та аналітики.
 • JavaScript: навчить вас впевнено кодувати.
 • Курс контекстної реклами + таргетингу: це курс із налаштування реклами, де ви дізнаєтесь про основи та те, як налаштувати рекламні кампанії (RC) у Google Ads, Facebook Ads.
 • ЛОГО. ТИПО. ГРАФІКА: навчить вас створювати високоякісні креативні логотипи.
 • Front-End курс (HTML/CSS + JS): навчить вас створювати стильні інтерактивні веб-сторінки, які стануть основою майбутніх сайтів.

Ці та інші курси можуть стати чудовим початком на шляху до професії вашої мрії.

Топ-5 переваг інформаційних технологій

 • Можливості безперервного навчання. ІТ-спеціалісти повинні завжди вчитися чомусь новому, тому що сучасний світ швидко змінюється;
 • Цікаві проекти. Коли ви створюєте щось нове, чого раніше не існувало, і цей продукт приносить користь багатьом людям у різних сферах, це мотивує на нові досягнення;
 • Максимальне залучення соціально-комунікативних навичок або, як кажуть в ІТ, softskills. Щоб досягти успіху на висококонкурентному ринку ІТ-технологій, спеціалісту необхідно вміти працювати в команді, керувати своїм часом, спілкуватися та працювати з колегами та клієнтами з різних куточків світу;
 • Різні направлення, де ви можете спробувати себе. У розробці програмного продукту фахівець перевіряє себе і як проектний менеджер, організовуючи свій час, і як бізнес-аналітик, спілкуючись із замовником, і як тестувальник, коли перевіряє власну роботу;
 • Свобода дій і розвитку. Сучасні менеджери давно зрозуміли, що чим більше свободи у співробітника, тим більшого він може досягти і тим самим принести користь компанії. Якщо у вас багато нереалізованих ідей, ви не потребуєте жорсткого контролю – IT-сфера саме для вас.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: