СумБуд
метизная компания

ІT-технології і 3D-принтери: перший STEАM-центр відкрили у Сумах

Освіта | 13:05, 4.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У рамках реалізації проектів громадського (партиципаторного) бюджету на базі школи № 7 ім. М. Савченка створили STEАM-центр.

Під нього у школі спеціально обладнали кабінет, де школярі, починаючи з 2-го класу, зможуть ґрунтовніше опановувати IT-технології та також вчити фізику, хімію, біологію за допомогою дослідів та експериментів. Для цього педагоги та діти мають у своєму розпорядженні 11 комп’ютерів, два 3D-принтери та витратні матеріали для них; ігровий стіл для конструювання і випробування роботів; мультимедійний проектор; понад 30 наборів навчальних конструкторів. Бюджет проекту склав 468 042 гривень.

Упродовж року вчителі школи з метою перейняття досвіду та підвищення кваліфікації побували у закладах освіти Києва. Також учителі інформатики разом із учнями 10-А та 10-В класів зібрали два 3D-принтери, здійснили перший пробний друк додаткової деталі для нього та власними силами зібрали роботів Cubelets Twenty Kit.

«Діти охоче йдуть сюди. І навіть влітку під час канікул приходили і разом із дорослими облаштовували STEАM-центр», – розповіла директор школи Олександра Деменко.

Абревіатура STEАM розшифровується як science (природничі науки), technology (технологія), engineering (інженерія), art (мистецтво), mathematics (математика), тобто інтеграція всіх п’яти дисциплін у єдину систему навчання. Діти вчитимуться моделювати, конструювати, вивчати мобільну робототехніку, електроніку, інженерну графіку, тривимірне моделювання, прототипування, мехатроніку тощо.

Створення STEАM-центру – це один із 18 проектів громадського (партиципаторного) бюджету, що реалізуються в поточному році на загальну суму близько 9 млн гривень.

Додамо, що 1 вересня вже стартував черговий цикл партиципаторного бюджетування. На проекти, що будуть реалізовані у 2019 році, у міському бюджеті передбачать 10 млн. гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: