СумБуд
Реклама
метизная компания

Кошти учасникам пробного ЗНО повертатимуть через ПриватБанк

Освіта | 19:35, 24.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Уряд запланував терміни повернення грошей учасникам пробного ЗНО за кожний навчальний предмет із 1 липня по 1 грудня 2020 року. Отримати кошти буде можливо у відділеннях ПриватБанку.

“З метою вчасного та повноцінного повернення коштів тим, хто їх сплатив, Мінфін спільно з МОН напрацював найбільш спрощену процедуру повернення коштів через ПриватБанк, що має найбільш розгалужену мережу відділень та знаходиться найближче до місця проживання учасників пробного ЗНО”, – йдеться в оприлюдненому на сайті Міністерства фінансів повідомленні.

До 30 червня Український центр оцінювання якості освіти має сформувати та передати МОН базу даних учасників тестування. До бази увійде інформація, зокрема, про унікальний номер учасника пробного ЗНО, що складається з 10 цифр. Це дозволить правильно ідентифікувати особу. Крім того, у базі наявні імена та контактні номери телефонів учасників, а також зазначені суми, що підлягають поверненню. Після цього до 1 липня 2020 року МОН передасть цю базу ПриватБанку.

У випадку власних клієнтів ПриватБанк перевірить надану МОН базу й автоматично перерахує необхідну суму коштів на рахунок. Якщо в учасника немає рахунку в ПриватБанку, то він має отримати на номер телефону смс-повідомлення з інформацією, що банк відкрив картку і перерахував на неї кошти. Для отримання картки буде необхідно прийти у відділення та предʼявити документ, що підтверджує особу.

Звернутися до відділення для отримання картки буде необхідно не пізніше 1 грудня 2020 року.

Суспільне

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: