ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Кожен третій абітурієнт Сумщини не прийшов здавати історію

Освіта | 20:30, 9.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині кожен третій із зареєстрованих учасників не з’явився складати ЗНО з історії України. Всього в області цей предмет планували здавати 6 тисяч 820 людей.

Про це Суспільному розповіла кураторка Сумщини Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Валерія Ханікова.

Тестування минулось без нештатних ситуацій, сказала вона.

“Апеляцій не надійшло, нікого з кабінетів через порушення правил проходження тестування не видаляли, і не було підстав когось до тестів не допускати”, – зазначила вона.

На Сумщині ЗНО з історії України писали у 31 пункті тестування, у Сумах – 13. Один з них розташований в Сумському державному університеті.

Цього року кількість учасників на історію України приблизно така, як і минулого року. Про це розповів помічник відповідального за пункт тестування Іван Козій.

“Дивлячись на те, що історія України додалася як ЗНО для випускників технікумів і коледжів на основі диплому молодшого спеціаліста, але тільки на контрактну пропозицію. Тому це може вплинути на кількість учасників”, – зазначив він.

Запускали абітурієнтів за чергою, на вході вимірювали температуру.

Тест з історії України розрахований на 150 хвилин, за цей час треба відповісти на 60 запитань.

За словами відповідального за пункт тестування Юрія Зимака, на кожне запитання – 5 варіантів відповідей. Учень вибирає один. На перевірку здають тільки бланк відповіді.

“Тестовий зошит – це власне чернетка, яку він може забрати з собою після тестування. Бали будуть потім перераховувати в рейтингову шкалу: від 100 до 200”, – пояснює він.

Результат рейтингової оцінки – це вже результат у порівнянні з усіма учасниками тестування в Україні, тобто оцінка кожного залежить від результату всіх абітурієнтів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: