ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Міжнародна діяльність СНАУ не припиняється навіть під час карантину

Освіта | 16:59, 1.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Обмеження, спричинені карантином- зовсім не привід зупинятися у пошуку нових контактів та розвитку міжнародних відносин. Так, на цьому тижні, Сумському національному аграрному університетів відбувся ряд заходів, націлених на розширення міжнародної діяльності.

З 30 березня по 1 квітня команда Міністерства освіти і науки України на чолі з міністром Сергієм Шкарлетом разом з керівниками 80 провідних університетів, серед яких і ректор Сумського національного аграрного університету Володимир Ладика перебувають з робочим візитом до Республіки Таджикистан.

Під час візиту освітяни обговорили перспективні напрями співпраці двох України і Таджикистану в галузі освіти та науки на засадах обопільної вигоди, а також взяли участь у освітньому форумі «Навчайся в Україні», організованому Українським державним центром міжнародної освіти МОН.

Варто відзначити, що Сумський національний аграрний університет має давні партнерські зв’язки з Таджицьким аграрним університетом, зокрема за напрямком академічної мобільності. Ряд науковців СНАУ є почесними професорами цього навчального закладу, тож участь у взаємних візитах та спільних конференціях допомагає посилити співпрацю.

А тим часом у Сумах н6а звітну науково-парктичну конференцію зібралися аспіранти СНАУ з України та Китаю. Під час конференції аспіранти представили  досягнення у своїх наукових дослідженнях за перше півріччя 2020-2021 навчального року, а також презентували результати досліджень у контексті їх практичного застосування. Адже у СНАУ ставлять за мету, щоб наукові відкриття працювали у реальному житті людей.

Через карантинні обмеження захід проводився у онлайн-форматі, але відкритий характер зустрічі дозволив долучити до дискусії широке коло аспірантів, наукових керівників, провідних науковців університету. Тож захід став ефективною платформою комунікації між молодими науковцями та досвідченими вченими, відтак, у СНАУ вирішили продовжити традицію проведення подібних зустрічей.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: