СумБуд
метизная компания

МОН оголосило догану ректору сумського вишу

Освіта | 11:30, 23.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

21 травня 2018 року в МОН підписано Наказ про оголошення догани ректору Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка Юрію Лянному за невиконання умов трудового контракту. Таке рішення прийнято на підставі рекомендацій експертно-кадрової комісії 17 травня 2018 року, – повідомляється на сайті МОН.

На розгляд Комісії, зокрема, були винесені три питання:

1) результати позапланової перевірки Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка, здійсненої з 24 до 27 квітня 2018 р. Державною інспекцією навчальних закладів України (ДІНЗ);

2) участь у поході студентів спеціальності «Туризм» Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка з 27 квітня до  7 травня 2018 року, і, можливо, влітку 2017 року на тимчасово окуповану територію України Автономної Республіки Крим;

3) можливі порушення антикорупційного законодавства (неврегулюваний конфлікт інтересів) ректором Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.

Крім того, МОН звернулося до Національної поліції (ГУНП в Сумській області) щодо перевірки факту спільної роботи близьких осіб в університеті. В разі підтвердження наявності потенційного чи реального конфлікту інтересів правоохоронними органами та МОН будуть вжиті відповідні заходи.

Довідково: Відповідно до трудового законодавства якщо ректор систематично не виконує обов’язки, покладені на нього трудовим договором, і до нього раніше застосовувалися заходи дисциплінарного стягнення, то це може бути підставою для розірвання трудового контракту з ним (п.3 ст.40 Кодексу законів про працю України).

Нагадаємо, що раніше МОН вже висловлювало офіційну позицію щодо  неприпустимості проведення будь-якої навчальної діяльності українських студентів на тимчасово окупованих територіях України.  

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: