СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині визначили переможців конкурсу «Нові технології у Новій школі»

Освіта | 22:27, 26.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

У ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Розвивальні програми», що тривав з грудня 2020 року до січня 2021 року, на розгляд журі було подано 17 програм.

Зокрема 15 програм було представлено практичними психологами (3 – заклади дошкільної освіти, 3 – заклади загальної середньої освіти, 2 – заклади позашкільної освіти,4 – заклади професійної (професійно-технічної) освіти, 1 – заклад фахової передвищої освіти, 1 – заклад інституційного догляду та виховання дітей) та 2 – соціальними педагогами закладів загальної середньої освіти.

Рішенням фахового журі переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу визначено Ларису Біловол, практичного психолога Сумського вищого професійного училища будівництва і дизайну, яка виборола І місце.

Друге місце посіла Вікторія Приходько, практичний психолог Сумського дошкільного навчального закладу № 30 «Чебурашка». Третє місце отримали Ольга Острівна, практичний психолог Сумського міжрегіонального вищого професійного училища, та Тетяна Зелюкіна, практичний психолог Глухівського дошкільного навчального закладу «Світлячок».

Нагадаємо, що протягом жовтня-листопада 2020 року було проведено І (зональний) етап Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів у номінації «Розвивальні програми». До участі в конкурсі на Сумщині долучилися 13 психологічних служб, на розгляд журі надійшло 29 авторських програм.

Довідково. Конкурс, починаючи з 2018 року, проводиться в Україні щороку з метою виявлення та поширення кращого досвіду, оптимізації інноваційної діяльності працівників психологічної служби, підвищення професійної компетентності, реалізації творчого потенціалу, престижності професії практичних психологів та соціальних педагогів

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: