СумБуд
метизная компания

На зарплату сумським вчителям виділили 5 мільйонів гривень

Освіта | 16:30, 24.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

У середу, 23 травня, на сесії міської ради депутатський корпус прийняв рішення про виділення з міської скарбниці 5,6 млн грн. на оплату праці з нарахуваннями педагогічним працівникам закладів загальної середньої освіти.

Ці кошти враховують підвищення на 10% оплати праці педагогічним працівникам згідно з постановою Кабінету Міністрів України № 22 від 11 січня 2018 року «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників».

Тож у міському бюджеті передбачили кошти за рахунок спрямування вільного залишку – 3, 5 млн грн. та перерозподілу залишків коштів, передбачених на харчування в межах бюджетних призначень галузі освіти, – 2,1 млн гривень. Це цифра з розрахунку обсягу забезпечення оплатою праці педагогічних працівників на січень–серпень поточного року, – зазначається на інформаційному порталі Сумської міської ради.

«Дефіцит державної освітньої субвенції є великим, але освітяни не можуть залишатися без заробітної плати, ми повинні піклуватися про наших фахівців, тому зараз виділяємо кошти з міського бюджету та скеровуємо їх на зарплатню нашим педагогам», – зазначив міський голова Олександр Лисенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: