метизная компания

Форми навчання в EnglishDom та в чому переваги цієї онлайн-школи

Освіта | 22:09, 20.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

вивчення англійської мови

Знати англійську мову і вільно нею володіти мріють багато людей, але до її вивчення доходять далеко не всі. Хтось не в змозі вивчити самостійно, хтось у пошуках своєї ідеальної школи або викладача, а дехто не може знайти вільний час на заняття. Втім, у сучасному ритмі життя багато що вже адаптовано під потреби людей – онлайн-школа EnglishDom пропонує своїм учням три різні форми навчання та заняття у зручний час. Про це та чому варто обрати саме цю онлайн-школу читайте нижче.

Чому саме ця онлайн-школа англійської мови?

  • гнучке планування: відвідувати уроки можна у будь-який час доби, тому заняття можна легко вписати у свій щільний графік будь-кому;
  • займатися можна з будь-якого місця: мають бути тільки підключення до Інтернету та телефон/планшет/ноутбук;
  • широкий вибір курсів: можна вибрати курси для початківців, учнів середнього та просунутого рівнів, а також спеціалізовані курси, такі як діловий, академічний та інші;
  • кваліфіковані та досвідчені викладачі: викладачі є носіями мови, мають високий рівень володіння та багаторічний досвід у викладанні. Також вони використовують сучасні методи навчання;
  • інтерактивні заняття: у школі активно користуються відеоконференціями, чатами та онлайн-дошками, щоб зробити заняття більш цікавими та зрозумілими.

Що пропонує EnglishDom?

Перше, що пропонує онлайн-школа своїм учням – гнучка і ефективна методика вивчення англійської з будь-якої точки світу.

Окрім цього, викладачі з EnglishDom пропонують три форми вивчення іноземної мови:

  • Індивідуально з викладачем: учень перебуває онлайн один на один із викладачем, який є носієм англійської мови. Заняття триває впродовж 50 хвилин, у школі рекомендують для кращого результату брати уроки 2-3 рази на тиждень.
  • Для дітей: розраховано на дві вікові категорії (4-12 років, 13-18 років). Для малюків уроки проходять в ігровій формі.
  • Для компаній: у школі підбирають курс під задачі компанії та співробітників.

В онлайн-школі займатися зможе будь-хто, адже заняття розраховані на людей з різним рівнем знання іноземної мови та для різних цілей (подорожі, вільне спілкування, співбесіди, іспити тощо).

А безкоштовний пробний урок, який можна оформити на сайті, допоможе учню визначити його рівень англійської мови та зрозуміти підходить йому школа чи ні. Тут же можна ознайомитися з цифровим підручником і скласти персональну програму. Серед додаткових переваг – розмовний клуб та мобільний додаток.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: