метизная компания

Не варто казати життю «стоп». Як повірити в себе і полюбити реальність

 Поділитися

Поділитися в

Як повірити в себе

Загальновідомо, що позитивний характер та доброзичливість дозволяють людині жити легко і невимушено, дарують радість від кожної миті існування. Однак багато хто тільки мріє про таке життя, постійно перебуваючи в пригніченому, депресивному стані. Причина цьому цілком банальна – самокритика та неприйняття себе як особистості.

Іншими деструктивними наслідками такої поведінки можна назвати нездатність нормального спілкування з оточуючими та постійний пошук особистих недоліків. Людина постійно знаходиться в інтернеті, може створити обліковий запис казино ельслотс і днями з нього не виходити. За запевненнями психологів, вирішити таку проблему не так вже й складно, достатньо дотримуватися вказаних нижче порад.

Визначте джерело проблеми

У більшості випадків особиста ворожість бере свій початок у дитячому чи підлітковому віці. Як правило, вона формується через глузування або відкритий булінг у шкільному колективі, що дуже ранить дитячу психіку.

Іншою причиною ворожості може стати невміння батьків правильно мотивувати дитину до досягнення успіхів, сформувати її самооцінку. У зрілому віці невдалі стосунки з партнером можуть спровокувати появу почуття ущербності.

Не тримайте зла на кривдників. Незважаючи на розмаїтість обставин, які раніше приводили до відчаю, потрібно проаналізувати їх і знайти в собі сили пробачити кривдників. Згідно з відомою приказкою, час лікує, тому не варто пам’ятати та примножувати образи на тих, хто вже став дорослим і давно забув про жертву своїх дитячих глузувань.

Не відкидайте своє тіло .Не варто, звичайно ж, перетворюватися на міфічного Нарциса і розхвалювати себе, стоячи біля дзеркала, хоча іноді це буває корисно. Найкраще прийняти своє тіло таким, яким воно є, доглядати його, щоб максимально продовжити термін «служби», а не вишукувати вади. Тіло неможливо вибрати, але цілком під силу підтримувати його здоров’я та привабливість.

Не займайтеся самокритикою. Безумовно, наявність почуття сорому – це добре, але не варто перебільшувати і постійно докоряти собі за той чи інший промах. Повірте, на світі є багато людей, які здатні нашкодити ближньому і залишитися задоволеними. Людина повинна:

  • Критично аналізувати свої дії;
  • робити правильні висновки;
  • вчитися на помилках.

В жодному разі не втрачати гармонії та взаєморозуміння зі своїм внутрішнім Я.

Не формуйте самооцінку, залежну від думки оточуючих. Кожна людина навколо нас має свій характер, темперамент і світовідчуття, тому неможливо догодити кожному з них та й робити цього, м’яко кажучи, не варто. Сприймайте як критику, так і похвалу на свою адресу філософськи, не дозволяйте їм формувати вашу самооцінку. Якщо ви навчитеся прислухатися до своїх відчуттів, а не оточуючих вас людей, то зможете відчути, що життя не таке вже й тяжке.

Не приміряйте до себе чужі переваги та недоліки За твердженням психотерапевтів, це є чи не основним правилом для ухвалення себе як особистості. Адже якщо людина не цінує і не любить себе, вона все більше звертає увагу на оточуючих, болісно оцінює їх як погані, так і добрі якості. Як наслідок, його долають думки, що він багато в чому гірший за інших, а це провокує появу негативного світовідчуття та депресії.

Не скаржтеся на себе стороннім людям. Постійно очорнюючи себе у розмовах коїться з іншими, людина вже на підсвідомому рівні формує себе співрозмовників негативне ставлення. Дотримуючись такої позиції, ви рано чи пізно, але остаточно переконаєте оточуючих у своїй уявній нікчемності. Через це ви ризикуєте повністю втратити будь-яке коло спілкування.

Визначтеся, чого ви хочете

Щоб зрозуміти це, необхідно постаратися не звертати уваги на думку друзів, осуд чи глузування оточуючих, а також наполегливі вимоги батьків. Зумійте відчути те, що вам подобається. Це однаково можна застосувати і до вибору професії, і до хобі. Не варто слідувати мінливій моді і страждати від зненавидженої справи, займайтеся тим, що буде для вас комфортним і захоплюючим.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: