ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Онлайн курси для вчителів із сервісом «На Урок»

Освіта | 18:27, 13.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

онлайн курси для вчителів

Прогресивне життя та невпинний розвиток технологій, поява нових сервісів для самоосвіти та розширення потреб молодого покоління у знаннях змушує вчителів йти в ногу із часом, беззупинно вдосконалюючи навички та модернізуючи влаштування освітнього процесу. Як молоді фахівці, так і досвідчені повинні продовжувати навчатися, аби підносити на вищий щабель рівень своїх знань. Вдосконалюватися легко та якісно допоможуть онлайн курси для вчителів.

Головна мета вчителя

Звичайно, навчити, але на цьому не завершується вимоги до сучасного представника цієї професії. Нині у модерній українській школі педагог виконує ширший спектр завдань і окрім високої компетентності сучасний учитель повинен мати високий рівень креативності та творчості. У світовому просторі ця професія є однією із найбільш відповідальних, адже від якості виконання роботи вчителя залежить розвиток суспільства, який починає формуватися ще за партами у школі. Тож, людина, яка взяла на себе обов’язок перед майбутнім держави має гідно нести цю ношу, використовуючи можливі методи поліпшення якості своєї професійної діяльності. Вдосконалюватися легко із Курсами підвищення кваліфікації вчителів освітнього проєкту «На Урок». На сайті можна знайти курс за різноманітними напрямами, орієнтуючись на власні інтереси. Онлайн-курси для вчителів від «На Урок» – комплекс матеріалів від професійних викладачів-практиків та спеціалістів.

Курси підвищення кваліфікації вчителів може пройти кожен, хто має бажання дізнатися про сучасні методи викладання, ознайомитися із досвідом колег; намагається вести уроки відповідно потребам та інтересам учнів 21-го сторіччя; прагне розбиратися в основах дитячої психології та навчитися використовувати інструменти, які мотивуватимуть учнів отримувати знання і, звичайно, підвищити самооцінку і впевненість у власному професіоналізмі.

На просторах сервісу «На Урок», яким, до речі, просто та легко користуватися, можна знайти курси для вчителів англійської мови нової української школи, онлайн-курси для вчителів зарубіжної літератури, української мови, музичного мистецтва, географії, інформатики, історії та безліч інших корисних вебінарів. Інформація про актуальні онлайн-курси оновлюється регулярно, кожен охочий з легкістю може підібрати зручний час та переглянути потрібний урок, попередньо ознайомившись з анонсом вебінару.

На завершення учасники дистанційних курсів, склавши «Підсумковий іспит», отримають сертифікати, які є Документами, що засвідчують підвищення кваліфікації й стануть в пригоді при пошуку роботи або ж вагомим аргументом для підвищення заробітної плати.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: