метизная компания

Пробне ЗНО: які нововведення та де можна скласти тести в Сумах

Освіта | 18:42, 8.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах стартувало пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Тести можна скласти в педагогічному виші, держуніверситеті та Національному аграрному університеті, – повідомляє Суспільне.

У СумДУ для тестування розробили власну платформу. Вона дозволяє реалістично змоделювати дії учня під час проходження ЗНО: тестовий зошит тотожний реальному, позначки ставлять один раз, виправити їх неможливо. Брати участь у тренувальному ЗНО можуть охочі з усієї України. Кожної суботи проводять тестування для жителів міста Суми. Як розповів директор департаменту доуніверситетської освіти вишу Юрій Мерзляков, це тестування можна пройти безкоштовно.

“Кожен охочий може зареєструвати себе або цілий клас і отримати бланк відповідей, який максимально збігається з бланками відповідей на основному ЗНО. Варіантів, як і на реальному ЗНО, – 15. Вони не повторюються. Бланки з відкритими відповідями перевіряють наші викладачі. Кожен охочий відправляє нам свої бланки з розгорнутими відповідями на тих предметах, де це необхідно”, – каже він.

Директор організаційно-методичного центру технологій електронного навчання Юрій Зубань говорить: “Ми змоделювали максимально реалістично бланки. Всі ті дії учня, які він має здійснити під час реального ЗНО, вони тут якраз і моделюються. Потренувавшись на цій платформі, кожен учень здобуде той досвід, який йому буде вкрай потрібен під час справжнього ЗНО”.

Також надають можливість протестувати себе з обраних предметів у Національному аграрному університеті. Тут наразі тривають щорічні безкоштовні олімпіади, переможці яких отримують додатково 20 балів, до суми набраних під час ЗНО. До 20 березня триватиме перший етап, потім – завершальний, другий.

“Можна зараз зареєструватися, пройти перший етап цієї олімпіади, відповідно ті, хто вдало пройдуть перший етап – матимуть 75% гарних результатів: вони будуть складати другий етап. Переможці другого етапу отримають додатково 20 балів, які увійдуть у суму балів, яка буде визначати рейтинг вступника”, – розповідає проректор з навчальної роботи СНАУ Валерій Жмайлов.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: