метизная компания

Рятувальники просять закрити сумську школу №3 через порушення пожежної безпеки

Безпека, Освіта | 13:32, 17.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сумські рятувальники позиваються до сумської школи. Просять повного зупинення роботи закладу до усунення недоліків, виявлених у ході перевірок пожежної безпеки, йдеться в сюжеті UA:СУМИ.

“Приміщення закладу не обладнане системою протипожежного захисту, системою пожежної сигналізації, системою оповіщення, система внутрішнього водопроводу в несправному стані”, – сказав представник позивача Сергій Нагорний.

Усього порушень 12. За пів року, говорить представник позивача, усунули 3 з 15. Низка порушень стосується третього поверху школи, де з 2014 року працюють волонтери об’єднання “СББ-Тил”. Зокрема, за словами рятувальників, коридор захаращений сторонніми предметами, вихід з нього ускладнений.

“З’ясовано, що знаходиться якийсь волонтерський центр. На яких підставах, – була відповідь: їм був наданий дозвіл на оренду. Відповідач жодного документу не надав”, – сказав представник позивача Олег Афанасьєв.

“Усі ці проблеми почалися, коли цей волонтерський центр без всякого договору зайняв цілий поверх школи. Ці особи фактично паразитують на школі, здійснюючи свою псевдоекономічну діяльність, безоплатно використовуючи опалення, освітлення, приміщення без договору”, – сказав представник відповідача Сергій Третьяков.

За словами представника відповідача, для усунення порушень в повному обсязі необхідно виділення грошей з міського бюджету. З відповідними листами відповідач звертався до управління освіти і науки.

“Управлінням освіти і науки було заплановано кошти в бюджеті на 2020 рік – 700 тисяч гривень – на усунення таких порушень, як встановлення сигналізації та встановлення системи оповіщення. Крім того, погоджено виділення приміщення в оренду “СББ-Тил”. Це Холодногірська. 24 грудня буде винесено проєкт рішення про передачу в оренду нежитлового приміщення комунальної власності”, – сказала представник управління освіти і науки Сумської міської ради Світлана Іванова.

У засіданні оголосили перерву. Розгляд справи продовжать 27 грудня.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: