метизная компания

Школи отримають дієвий інструмент для самовдосконалення

Освіта | 15:56, 27.06.2022
 Поділитися

Поділитися в

Школи отримають дієвий інструмент для самовдосконалення.

У Сумській області — це Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 27. Дирекція школи разом із фахівцями Управління Державної служби якості освіти у Сумській області Наталією ЮШКО, Тетяною КОРЖ та Ігорем КОРНІЄНКО здійснювали самооцінювання управлінських процесів з використанням системи EvaluEd.

Додатково:

Державна служба якості освіти України розпочала апробацію інформаційно-аналітичної системи EvaluEd в частині проведення самооцінювання якості освітніх та управлінських процесів закладу освіти. У тестуванні інноваційної розробки беруть участь 22 заклади загальної середньої освіти з різних регіонів України.

За допомогою створеного модуля «Самооцінювання» в системі EvaluEd керівники шкіл мають можливість автоматизувати процеси здійснення та опрацювання отриманих результатів моніторингу якості освітньої діяльності комплексно, або за окремими напрямами:

  •  освітнє середовище;
  •  система оцінювання результатів навчання учнів;
  •  педагогічна діяльність;
  •  управлінські процеси.

Самооцінювання проводиться з метою вивчення та оцінювання ефективності функціонування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, допомагає керівництву школи оперативно реагувати на виклики, відстежувати динаміку та визначати напрями розвитку, поліпшення діяльності закладу освіти.

Дані, отримані в ході моніторингу узагальнюються й обробляються. На їх основі ґрунтується визначення тенденцій в організації освітніх і управлінських процесів закладу, окреслюються здобутки та недоліки у розбудові внутрішньої системи.

Під час аналізу результатів за окремими індикаторами система дозволяє розділити отриману інформацію за різними ознаками (стать, вік, особливі освітні потреби, інші релевантні у кожному випадку ознаки), відтак ретельніше вивчити окремі аспекти освітньої діяльності закладу (безпеку освітнього середовища у сприйнятті осіб з особливими освітніми потребами, важливість партнерства із педагогами для учнів різної статі).

#ІнституційнийАудит #АбеткаДиректора #ЯкістьОсвітиСуми #UAразом

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: