СумБуд
метизная компания

Студенти Сумського НАУ почали стажування в Китаї: планується визнання дипломів про освіту обома державами та створення в Україні філії міжнародного наукового-освітнього центру

Освіта | 20:11, 2.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

За результатами стажування будуть підготовлені відповідні матеріали до уряду України і Китаю, і наступний етап реалізації проекту – навчання за принципом 2 + 2 і визнання дипломів про освіту обома державами. Окрім того, найближчим часом планується створення міжнародного науково-освітнього центру, філія якого буде відкритий в Україні.

Протягом місяця 12 студентів Сумського національного аграрного університету проходитимуть стажування у Інституті Цзі Ян Чжецзянського Університету та одночасно готуватимуть фінальний звіт-презентацію, який буде захищений англійською мовою.

Реалізувати цей унікальний проект дала можливість підписана ще восени 2017 року, тристороння угода про наукове співробітництво між Інститутом Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства і лісового господарства, Китайсько-Українським науково-дослідним Інститутом «Life sciences» і Сумським національним аграрним університетом.

Українсько-китайське співробітництво базується на обміні науковими досягненнями вчених Інституту під керівництвом академіка Сергія Мельничука, колективу СНАУ під керівництвом академіка Володимира Ладики, викладачів і вчених Інституту Цзі Ян Чжецзянського Університету землеробства і лісового господарства під керівництвом проректора пана Лі.

Уже в червні цього року китайські студенти будуть проходити стажування у СНАУ.

Реалізація міжнародного проекту проходить за підтримки Генерального консула України в місті Шанхай Дмитра Пономаренко, Посла КНР в Україні Ду Вей, профільних міністерств України і КНР, Національної академії аграрних наук, адміністрації міста Чжуцзі, в рамках міжнародної Угоди «Про розвиток українсько-китайського співробітництва в галузі освіти і науки », реалізації стратегії розвитку двосторонніх відносин між Україною і Китаєм« один пояс – один шлях ».

З 2017 року Чжуцзі і Суми є містами-побратимами.

0542

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: