метизная компания

Студентки Сумського держаного університету отримали призові місця на конкурсах з української мови та літератури

Освіта | 19:34, 28.12.2021
 Поділитися

Поділитися в

Студентки спеціальності «Журналістика» Сумського держаного університету Аріна СТОЛБЦОВА та Зореслава ШЕДЕНКО стали переможницями обласних етапів мовних конкурсів.

Другокурсниця Аріна СТОЛБЦОВА посіла І місце в ІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Науковий керівник переможниці – старша викладачка кафедри журналістики та філології факультету іноземної філології та соціальних комунікацій Олена БОНДАРЕНКО.

Аріна розповідає, що завдання конкурсу були не надто складними, але дуже цікавими. Тема есе настільки актуальна, що конкурсантка ледь встигала записувати думки на папір. Зізнається, що про перемогу не думала, хоча й була впевнена, що написала добре й гідно представила свій університет:

– Коли дізналася про перше місце, була шокована й щаслива, адже такий результат – підтвердження знань. Дуже рада, що мала змогу взяти участь у конкурсі, надзвичайно вдячна Олені Бондаренко за якісну підготовку та віру в мої сили!

Студентка четвертого курсу Зореслава Шеденко під керівництвом доцента кафедри журналістики та філології СумДУ Інни ГАВРИЛЮК здобула ІІ місце в обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Для дівчини це вже десятий конкурс – від того ще більш знаковий і хвилюючий.

«Другий етап запам’ятається оригінальністю завдання. Тема мого цьогорічного твору «Шевченко в сучасній масовій культурі». Писала про кіно, музику, відеоігри, соцмережі – усе те, що популярне серед молоді. Мені й самій було цікаво згадувати та описувати все це, створювати конкретні сценарії для ігор і трансформувати вірші Тараса Шевченка в сучасні пісні. Загалом текстом задоволена. Приємно, що члени журі також оцінили його на високому рівні», – поділилася Зореслава.

Сумський державний університет вітає студенток із заслуженими перемогами та бажає подальшого творчого розвитку, нових знакових результатів і перемог.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: