метизная компания

Сумські школи отримають хромбуки ЮНІСЕФ

Освіта | 08:03, 26.05.2022
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство освіти і науки спільно з ЮНІСЕФ проводить роботу щодо збору інформації про потреби об”єднаних територіальних громад у забезпеченні комп’ютерною технікою вчителів шкіл та закладів професійно-технічної освіти для навчального процесу.

«Наразі ми маємо інформацію про потребу у понад 90 тис. девайсах для освіти. Ця потреба постійно змінюється, адже кількість закладів освіти, які руйнуються, освітян і дітей, які потребують техніки, зростає», – зазначив очільник профільного міністерства Сергій Шкарлет.

За його словами, 43 тис. хромбуків, які отримає Україна в межах підписаної з компанією Google угодою, будуть розподілені не тільки між ЗЗСО, а й профтехами. «Ми зможемо говорити про закриття потреби у технічних засобах орієнтовно на понад 50%», – наголосив міністр.

Наразі активно вирішується питання розподілу техніки з представниками ЮНІСЕФ, які допомагають зі збором інформації про кількість втрачених комп’ютерних засобів, а також закладів і вчителів, які потребують техніки для продовження освітнього процесу.

«Поза увагою не залишиться жодна ОТГ, адже партнерство з Google – це лише один зі спрямованих на цифрофізацію освіти проєктів. Ми кожного дня наближаємося до мети завдяки світовій підтримці та міжнародній співпраці», – зазначив Сергій Шкарлет.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: