метизная компания

Сумські школярі провели судове засідання

Освіта | 22:00, 27.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Учні 3-А класу Сумської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 ім. Героя України Олександра Аніщенка уже не перший раз приходять до Зарічного районного суду м. Суми на екскурсії, справедливо вирішували спори між звірами на уроках справедливості.

А сьогодні хлопці та дівчата спробували вирішити чи правильно себе поводила Маша, із відомого усім мультика, зайшовши без дозволу до помешкання Ведмедика та влаштувавши там безлад.

Хлопцям та дівчатам випала можливість на собі відчути, як це бути суддями, секретарем судового засідання, судовим розпорядником, позивачем, відповідачем чи свідком.

Все відбувалося як у справжньому суді: відкриття засідання, підготовча частина, оголошення заяв та клопотань. Згодом – розгляд справи по-суті: пояснення сторін та свідків. Під час гри учні чітко дотримувались своїх обов’язків, діалоги були чіткими та доречними.

Справа завершилася укладенням мирової угоди: Ведмедик пробачив Машу, а вона, у свою чергу, пообіцяла більше себе так не поводити.

В якості експерта для обговорення та підбиття підсумків проведеного модельного засідання взяла участь голова Зарічного районного суду м. Суми Ганна Шелєхова. Після «оголошення судового рішення» суддею та закриття судового засідання, вона спілкувалася зі школярами.

Ганна Шелєхова подякувала школярам за активну участь. А на завершення відмітила, що робота юриста не тільки цікава, але і дуже складна та відповідальна. Тому закликала школярів відповідально ставитися до навчання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: