метизная компания

Сумський НАУ уклав тристоронню угоду про співпрацю з університетом КНР

Освіта | 17:09, 24.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

24 липня Сумський НАУ зустрічав офіційну делегацію з КНР, яка прибула до Сум, щоб підписати тристоронню угоду про співпрацю.

Очільники Сумського національного аграрного університету, Інституту прикладної фізики Національної академії наук України, Товариства з обмеженою відповідальністю «Євроагрофізичний інститут» підписали Меморандум про співробітництво. Зазначена угода передбачає підвищення професійної кваліфікації наукових і науково-педагогічних працівників, проведення спільних наукових досліджень, участь в національних та міжнародних освітніх і наукових програмах і проектах, організацію спільних проектів в системі післявузівської та додаткової освіти (в т.ч. аспірантурі, докторантурі), здійснення спільних публікацій наукових та навчально-методичних робіт, а також академічні обміни (студенти, магістри, аспіранти, викладачі, науковці, фахівці та управлінський персонал).

Підписання угоди відбулося в присутності міського голови міста Суми Олександра Лисенка, який зазначив, що підписання Меморандуму про співробітництво є важливим кроком у співпраці України та КНР. Також очільник міста відзначив важливу роль Сумського НАУ у встановленні дружніх стосунків з університетами КНР.

Після завершення урочистостей гості відвідали Сумський національний аграрний університет, де для них провели презентацію факультетів та продемонстрували основні наукові розробки.

Старший консультант Муніципального народного уряду міста Сіньсян Чжан Говей відзначив вагомі здобутки СНАУ в галузі аграрних досліджень. Саме тому українські науковці та їхні китайські колеги вирішили спільно добирати теми досліджень, які б відповідали стратегічним запитам обох держав.

Нагадаємо, уже восени Сумський НАУ чекає на аспірантів та магістрантів з КНР, які навчатимуться за унікальною українсько-китайською програмою, яка передбачає навчання магістрів протягом першого року на базі СНАУ, наступні півроку – проведення дослідів у Китаї та піврічну підготовку до захисту і власне захист магістерських робіт в Україні. Навчання аспірантів проходитиме за іншою формулою: перший рік навчання в Україні, два роки практичних досліджень у Китаї і останній рік навчання та захист кандидатських дисертацій у СНАУ. З метою якісної підготовки кожному студенту буде призначено двох керівників: викладач СНАУ опікуватиметься теоретичною підготовкою, а викладач ХІНТ супроводжуватиме студентів під час перебування в Китаї та керуватиме практичними дослідженнями. Для цього при університеті створено Китайсько-українську міжнародну школу післядипломної освіти ХІНТ та СНАУ.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: