ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Сумського вченого преміювали на Міжнародному конкурсі молодих учених у Франції

Освіта | 09:49, 13.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Приємна звістка надійшла на Сумщину з Університету Монпельє III імені Поля Валері у Франції. 

Наукова робота доцента кафедри бізнес-економіки та адміністрування Сумського державного педагогічного університету імені Макаренка Віталія Омельяненка ввійшла до трійки найкращих Міжнародного конкурсу молодих учених.

Її відзначено премією. Нагороду сумському науковцеві вручив професор Університету Париж V — Сорбонна, головний редактор міжнародного журналу Socie’te’s Мішель Маффесолі.

Дослідження представника СумДПУ присвячене компаративному аналізу соціокультурних аспектів упровадження інновацій у сфері публічного управління. Запропоновані для участі в конкурсі роботи оцінювали вчені зі США, Франції, Польщі та України. 

Конкурс проходив у межах IХ теоретико-методологічного семінару «Архетипіка і публічне управління: європейський простір у вимірах уявного, реального та ідеального», – повідомляє Урядовий Кур’єр.

Семінар та конкурс проходять задля об’єднання міждисциплінарних зусиль науковців, які працюють у різних галузях соціального та гуманітарного знання, дослідження впливу архетипів на систему публічного управління.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: