метизная компания

Сумських абітурієнтів запрошують до вищих військових закладів на навчання

Безпека, Освіта | 20:00, 7.02.2022
 Поділитися

Поділитися в

Сумський міський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки запрошує сумських випускників до вищих військових навчальних закладів Міністерства оборони України.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Сумської міської ради.

Для тих, хто вирішив пов’язати своє життя з військовою кар’єрою та офіцерським званням, пропонується цілий перелік вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ), в яких можливо отримати додатково до військової ще й цивільну спеціальність. Перевагою вищих військових навчальних закладів сьогодні лишається те, що навчання проводиться за найвищими державними стандартами безоплатно.

На військову службу на посади курсантів до ВВНЗ, підрозділів приймаються громадяни України за власним бажанням (юнаки та дівчата), які здобули освіту у загальноосвітніх навчальних закладах, склали вступні іспити ЗНО, а також придатні до військової служби за станом здоров’я і віком: цивільна молодь віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким 17 років виповнюється в рік зарахування на навчання; військовослужбовці та військовозобов’язані віком від 18 до 30 років, які не мають військових звань офіцерського складу.

Держава надає можливість не тільки отримати професію, військову спеціальність, але й працевлаштовує без зайвого клопоту. Професійне призначення випускника військового коледжу сержантського складу – проходження військової служби на первинних посадах головного сержанта роти, головного сержанта батальйону.

Особи, які виявили бажання вступити до ВВНЗ або військового коледжу, повинні ознайомитися з умовами вступу до військового закладу та подати заяву до Сумського міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (вул. Г. Кондратьєва, буд. 157) за місцем проживання в період з 1 січня до 1 травня року вступу, оформити особову справу кандидата, пройти медичну комісію, своєчасно зареєструватися у навчальному закладі для здачі необхідних ЗНО (для ВВНЗ – 3-х (українська мова та література; математика, фізика; історія, іноземна мова, географія, біологія,) для військового коледжу – 2-х (українська мова та література; математика, історія, географія).

Переваги навчання у ВВНЗ або військових коледжах:

  • здобуття якісної освіти та престижного диплому (військового та цивільного) безоплатно;
  • гарантована місячна стипендія;
  • соціальні гарантії згідно з законодавством;
  • безоплатне житло, обмундирування, харчування, грошове і медичне забезпечення;
  • безоплатне професійно-технічне навчання водіїв автотранспортних засобів категорії «С»;
  • гарантоване місце для продовження військової служби на офіцерських (сержантських) посадах у Збройних Силах України, інших силових міністерствах і відомствах після закінчення навчання;
  • після закінчення коледжу можливе зарахування на другий (третій) курс ВВНЗ;
  • пільги для сім’ї;
  • гідне грошове забезпечення (від 10 000 грн) та своєчасна виплата коштів.

Термін навчання у вищому військовому навчальному – чотира роки «бакалавр», півтора роки «магістр». По закінченню вищого військового навчального закладу випускники отримують диплом «бакалавр». Їм присвоюється первинне офіцерське звання лейтенанта.

Термін навчання у військовому коледжу сержантського складу складає два з половиною роки. На курсантів коледжів розповсюджуються ті ж самі пільги, що і на курсантів ВВНЗ. По закінченню військового коледжу випускники отримують диплом «молодшого бакалавра». Їм присвоюється сержантське звання і вони продовжують службу за контрактом або по бажанню поступають поза конкурсом до ВВНЗ на другий курс для продовження навчання для отримання офіцерського звання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: