метизная компания

Сумських педагогів учили застосовувати онлайн-сервіси

Освіта | 20:27, 28.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Фахівці Центру професійного розвитку педагогічних працівників організували освітній онлайн-печворк «Використання онлайн-ресурсів у початковій школі», під час якого 56 учителів отримали інформацію про те, як зробити процес навчання легким і цікавим, використовуючи онлайн-ресурси.

Ірина ТИЧЕНКО, консультант Центру, ознайомила вчителів з мультимедійною навчально-освітньою системою КМ МЕДІА ED Profi – сучасним електронним засобом навчання. Консультант продемонструвала можливості та функціонал мультимедійної навчально-освітньої системи для 1–3-х класів, яка містить більш ніж 2000 різнопланових відео з мовно-літературної, математичної, природничої, технологічної, соціальної та здоров’язбережувальної, громадянської та історичної, мистецької галузей, а також з англійської мови. Учителі зможуть використовувати відеосюжети з метою мотивації учнів та організації навчальної діяльності. Відеоконтент дозволяє організовувати різноманітні форми роботи, забезпечити практичну спрямованість вивченого матеріалу. Ірина Тиченко надала вчителям можливість практично відпрацювати навички роботи з електронним засобом навчання.

Інший фахівець комунальної установи – Лілія САМОЙЛЕНКО – ознайомила з дієвим інструментом для викладання математики та розвитку у дітей аналітико-синтетичного мислення у 1–6 класах – Мatifik. Цей цифровий ресурс відповідає навчальній програмі, допомагає вибудувати навчальний шлях кожного учня. Консультант продемонструвала вправи Matific та можливості їх використання для презентації, розминки на початку уроку, під час вивчення нової теми, підбиття підсумків. Педагогам були надані методичні рекомендації вчителям щодо використання різноманітних вправ. Учитель може скласти план уроку, де використано вправи Matific, що максимально сприятиме досягненню мети навчання. Завдання учні можуть виконувати як під час класної роботи, так і домашньої. Ліля Самойленко зауважила, що школярі можуть працювати за комп’ютером або планшетом, а учитель матиме змогу бачити всі дії дітей та аналізувати результати розвитку кожного учня.

Також Лілія Самойленко продемонструвала й надала рекомендації щодо використання міжнародної онлайн-платформи VCHY.ua, на якій учні 1–6-х класів можуть вивчати математику в інтерактивній формі за допомогою цікавих ігрових завдань і задач. Консультант наголосила, що весь курс початкової школи розкладений на безліч взаємопов’язаних інтерактивних завдань, які дозволяють будувати індивідуальну освітню траєкторію кожної дитини. Платформа містить понад 1000 завдань з усіх тем математики початкової школи, які розроблені професійними методистами відповідно до навчальної програми.

Педагоги-практики отримали корисну інформацію та доступ до опрацьованих ресурсів. Зустріч закінчилася обговоренням можливостей та переваг ресурсів, подальшу доцільність їх використання в освітньому процесі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: