СумБуд
метизная компания

Сумський НАУ уклав угоду про академічні обміни з університетом Любліна

Освіта | 21:44, 24.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У місті Люблін в Університеті природничих наук відбулася конференція тваринників, яку відвідала й делегація викладачів Сумського національного аграрного університету, очолювана ректором Володимиром Ладикою

Сумські науковці отримали змогу ознайомитися з останніми напрацюваннями польських колег у галузі ветеринарії, а також обговорити шляхи співпраці міст побратимів: Сум та Любліна. Участь у конференції – це один із кроків реалізації угоди, яка була підписана між нашими університетами.

За словами ректора СНАУ Володимира Ладики: «Окрім участі в конференції ми обговорили декілька позицій стосовно співпраці в інженерний галузі, які мають перерости в конкретні проекти».

Так, університети уклали угоду про двосторонні академічні обміни. І двоє студентів Люблінського університету навчатимуться в СНАУ уже протягом другого семестру 2018-2019 н. р. Вони проходитимуть підготовку за напрямом «Точне землеробство».

Також очільники університетів домовилися про візит ректора Університету природничих наук (Люблін) та групи деканів до Сумського НАУ навесні 2019 року.

А вже у листопаді магістранти курсу «Регіональний менеджмент» відвідають Люблінський університет.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: