СумБуд
SMR
метизная компания

Суми стали учасником міжнародної ініціативи для міст та центрів освіти дорослих

Освіта | 15:25, 27.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах відбулася робоча зустріч посадовців міської ради, представників німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) та представників ГО «Центр освіти впродовж життя» щодо старту проєкту «Urban X-change Network».

У обговоренні взяли участь секретар міської ради Олег РЄЗНІК, заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ, начальник управління стратегічного розвитку міста Оксана Кубрак, регіональний директор DVV International в Білорусі, Молдові, Україні Леван Квачадзе, директор Представництва DVV International в Україні Олег Смірнов, менеджер проектів Представництва DVV International в Україні Ірина Чубарук та представники ГО «Центр освіти впродовж життя» Юрій Петрушенкота Римма Міленкова.

Як зазначив Леван Кавачадзе, Суми попередньо висловили свою зацікавленість в участі в проєкті «Urban X-change Network – Мережа обмінів між містами: Посилення міжнародної співпраці між містами, центрами освіти дорослих та громадянським суспільством». Пізніше Федеральне міністерство закордонних справ Німеччини надало позитивну відповідь щодо підтримки цієї ініціативи. Офіційно проєкт розпочнеться у вересні 2021 року, а триватиме до грудня 2023 року.

Як розповів представник ГО «Центр освіти впродовж життя» Юрій Петрушенко, це міжнародна ініціатива, у якій візьмуть участь міста з чотирьох країн: Німеччини, Великобританії, США та України. Основна мета – сприяти та посилювати активну участь громадянського суспільства в інноваційних проєктах в межах партнерства міст. Окрім того, одна з цілей проєкту – посилення зовнішньої культурної та освітньої політики Німеччини, а також стимулювання розвитку міської та громадянської дипломатії через активізацію та розширення партнерств міст-побратимів.

Ірина Чубарук повідомила, що згідно з проєктом у 2021 році передбачається спільна розробка плану заходів представниками партнерських міст і центрів освіти дорослих, зокрема, в межах партнерства Суми й Целлє. Також у вересні будуть обрані теми, за якими будуть реалізовуватися навчання та обміни.

Освіта впродовж життя – одна із цілей, яка записана до Стратегії розвитку міста Суми до 2030 року.

У підсумку зустрічі було прийнято рішення створити координаційну раду щодо участі в проєкті «Urban X-change Network – Мережа обмінів між містами: Посилення міжнародної співпраці між містами, центрами освіти дорослих та громадянським суспільством», де вирішуватимуться питання, які виникають у ході його реалізації.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: