метизная компания

У школах Сумської МТГ створюють «класи безпеки»

Освіта | 18:55, 7.02.2023
 Поділитися

Поділитися в

У закладах загальної середньої освіти Сумської міської тергромади створюють «класи безпеки», в яких школярів навчатимуть основ цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

Про організацію та функціонування таких просторів розповіли під час виїзного брифінгу 7 лютого, який провели на базі однієї зі шкіл, де працює «клас безпеки».

Завдання такого простору – навчити школярів правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, ознайомити з алгоритмом дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій, сформувати навички надання домедичної допомоги тощо. Тож, тут наявне необхідне для тематичного навчання дітей приладдя. Є куточок мінної безпеки, спорядження пожежника, простір для психологічного навантаження інше. Учнів навчають уникати небезпеки як в реальному просторі, так і у віртуальному.

Загалом «класи безпеки» наразі діють на базі трьох шкіл Сумської міської ТГ. В решті закладів загальної середньої освіти громади подібні навчальні кімнати запланували створити протягом першого півріччя поточного року.

З наповненням «класів безпеки» школам сумської громади допомагають відповідні служби, наприклад, ДСНС, поліція інші. Їхні працівники залучатимуться й для проведення занять.

Також сумські освітяни звернулися по допомогу в облаштуванні «класів безпеки» до Фонду Східна Європа, який фінансує відповідні роботи в межах програм «Дивись під ноги!» та «Спільнодія», що реалізуються коштом DanChurchAid та Європейського Союзу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: