СумБуд
Реклама
метизная компания

У студентському сквері СНАУ висадили 50 дерев

 Поділитися

Поділитися в

У Сумах Міжнародний День студента відзначили нетипово. Студенти інтернаціонального вишу, яким уже кілька років є Сумський національний аграрний університет, продовжують власну осінню традицію. На чолі із ректором Володимиром Ладикою молодь працює над створенням студентського скверу на просторах між двома гуртожитками.

Ініціативу створити ще одне мальовниче місце на території СНАУ виявили студенти вишу, а керівництво університету радо підтримали їх ідею. Тож із нагоди Міжнародного Дня студента, який відзначають 17-го листопада, поблизу гуртожитків відбулося висадження 50-и майбутніх дерев: кленів гостролистих, горіхів ведмежих, туй західних золотолистих та катальп.

“Для нас дуже важливо, що серед 11 тисяч студентів, приблизно 500 – іноземні студенти із 25 країн світу. Тому для нас це вже як виклик створювати не просто атмосферу для навчання, а атмосферу для відпочинку”, зазначив Володимир Ладика, ректор СНАУ.

Він також розповів, що догляд за численними насадженнями на території СНАУ, як і створення нових алей – це практична частина навчання студентів в лабораторіях просто неба. І цьогоріч держава вперше підтримала плани покращення матеріальної бази вишу. 

“За 2020 рік ми отримали 12 мільйонів на розвиток. Це вперше за всю історію існування університету, тому треба подякувати державу“, підкреслив ректор.

На цьому висадка дерев не завершилася, рішуче налаштовані озеленювачі продовжили традиційне озеленення на території сусідньої спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені В.Стрельченка, директор якої й сама з дитинства підтримує акції з озеленення території.

“Коли побудували школу у 1974 році я була в шостому класі саме в цій школі. Всі дерева, які тут насаджені, садили ми учні цієї школи під керівництвом вчителя покійної Лідії Василівни Стрельченко. Все це мені близьке та рідне, тому я із задоволенням беруть участь у таких акція. У нас вже склалася давня традиція із Сумським національним аграрним університетом. За допомогою їх фахівців створено план озеленення нашої території, бо територія дуже велика. І намагаємося кожен рік разом із випускниками та майбутніми випускниками висаджувати такі алеї”, розповіла директор Світлана Мурашкіна.


За планом липа у поєднанні з катальпою лише початок масштабного проєкту озеленення для великої частини кіровського мікрорайону. Учні ж закладу разом із викладачами пообіцяли доглядати за майбутніми новини легенями школи.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: