СумБуд
метизная компания

У Сумах фінансуватимуть перебування школярів у групах подовженого дня

Освіта | 18:36, 24.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Електронна петиція від сумчанки “Забезпечити фінансування груп подовженого дня” набрала потрібну кількість підписів та отримала відповідь.

“Вимагаємо забезпечити належне фінансування за рахунок коштів міського бюджету відповідних видатків на забезпечення необхідної кількості груп продовженого дня.
Наголошуємо, що робота груп продовженого дня позитивно впливає на стан соціальної захищеності населення та запобігає неконтрольованому перебуванню дітей шкільного віку в позаурочний час”,
 – пише Вікторія Гаркава, автор петиції.

Підписи почали збирати 6 вересня, петицію підписали 318 осіб з 250 необхідних.

Сьогодні на сайті єдиної система місцевих петицій з’явилася відповідь на петицію.

“Виконавчим комітетом Сумської міської ради прийнято рішення «Про затвердження мережі класів та контингенту учнів у комунальних закладах освіти м. Суми на 2018-2019 навчальний рік», відповідно до якого у закладах загальної середньої освіти сформовано 80 груп подовженого дня, 22 виховні групи у спеціальних закладах м. Суми. 
Сумською міською радою прийнято рішення про виділення додаткових коштів на галузь «Освіта» на оплату праці педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти, у тому числі і на оплату праці вихователів груп подовженого дня”, – йдеться у повідомленні.

Ілюстративне фото

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: