метизная компания

У Сумах формат навчання школярів визначать разом з батьками учнів

Освіта | 10:19, 11.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Формат навчання в закладах загальної середньої освіти Сумської міської тергромади, які можуть працювати в умовах воєнного стану, визначать після проведення загальношкільних батьківських зборів.

У Сумах рекомендовано до навчання в умовах воєнного стану, за умови усунення недоліків, 17 закладів освіти: вісім загальної середньої освіти, сім дошкільної та два позашкільної освіти (з метою безпеки номери закладів не розголошуються, тому детальну інформацію можна дізнатися у вчителів чи вихователів або в керівництва закладу). Тільки в цих закладах можливий варіант впровадження офлайн або змішаного формату, але тільки після повного виконання списку необхідних робіт і за згодою батьків. Заклади, яких немає в списку рекомендованих, розпочати навчальний рік планують виключно в онлайн-форматі.

Міський голова Олександр Лисенко зазначив, що думка батьків буде визначальним фактором при ухваленні рішення щодо формату навчання у рекомендованих школах: «Рішення прийматиметься разом з батьками, адже ми турбуємося про безпеку дітей. Якщо батьки захочуть, щоб їхня дитина навчалася з використанням офлайн-формату, ми будемо вирішувати це питання, чекати рекомендацій від обласної військової адміністрації та зважати на рішення комісії. А якщо батьки вирішили, щоб дитина здобувала освіту онлайн, ми забезпечимо якісний процес. Але все ж вирішальне слово за батьками».

Планується, що наступного тижня директори шкіл разом із класними керівниками проведуть загальношкільні очні батьківські збори. Батькам покажуть стан найпростіших укриттів та продемонструють, яким чином відбуватиметься евакуація під час тривоги.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: