метизная компания

У Сумах обстежують найпростіші укриття у закладах освіти

Безпека, Війна, Освіта | 07:33, 2.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

У Сумах працює комісія щодо обстеження стану найпростіших укриттів у закладах освіти, які є спільною власністю громади і держави.

Сьогодні розпочала роботу комісія щодо обстеження укриттів у закладах освіти, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області та державної форми власності, що розташовані на території Сумської МТГ.

Члени вищезгаданого органу працюють над обстеженням найпростіших укриттів у закладах професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої, позашкільної освіти, інституційного догляду та виховання дітей.

Після перевірки наявних будівель (споруд, приміщень) таких закладів освіти щодо використання їх як найпростіших укриттів комісія надасть інформацію, акти огляду Сумській обласній військовій адміністрації для подальшого використання в роботі зі створення безпечних умов перебування учасників освітнього процесу.

До складу органу по обстеженню укриттів у закладах освіти, які є спільною власністю громади і держави, ввійшли представники структурних підрозділів міської ради (управління освіти і науки, відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, управління капітального будівництва та дорожнього господарства, управління архітектури та містобудування), Головного управління ДСНС України в Сумській області, Сумської ОВА (відділ професійної, фахової передвищої, вищої освіти та наукової роботи Департаменту освіти і науки та управління охорони здоров’я), Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області, сектору ЮП ВП Сумського РУП в Сумській області. Очолив комісію заступник міського голови Станіслав ПОЛЯКОВ.

Загалом комісія має обстежити найпростіші укриття у 26 закладах освіти.

СМР

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: