СумБуд
метизная компания

У сумській школі придумали електронне меню для їдальні

Освіта | 16:59, 20.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Учні однієї із сумських шкіл збираються створити електронне меню для шкільної їдальні. Свій проєкт вони реалізують під час всеукраїнського проєкту “Ідея Є!”, мета якого – впровадження інновацій у школах. Про це повідомляє Суспільне.

Головна ідея проєкту: обирати страви в шкільній їдальні або виключати з раціону ту їжу, яка не подобається. Електронне меню розробляють учні в сумській школі №20. Автор ідеї — дев’ятикласник Влад Мельник.

“Ця ідея мені прийшла ще тому, що є Євген Клопотенко. Він впроваджує в шкільну їдальню свої страви, які є більш смачними та корисними, але вони будуть і мати кращий вигляд. Коштують так же само, але будуть симпатичніше та смачніші”, – говорить автор ідеї Влад Мельник.

Учні планують створити спеціальний додаток, який дозволить самим обирати страви в їдальні. Треба буде тільки зареєструватися та обирати страви з меню.

“Зараз ми в активному пошуку ІТ-компанії, яка змогла б нам розробити цей додаток, вказати свою ціну і саме цю суму ми будемо збирати через краудфандингову платформу”, – каже співавтор проєкту електронного меню “Easy&Delicious” Іван Бойко.

Ще одна співавторка проєкту Дарина Кічко каже, що кошти збирають на платформі GoFundEd.

“Потрібно зараз 76 тис. грн, це з урахуванням банківських витрат та послуг адміністративних платформ. Зараз ми залучаємо батьків, випускників нашої школи та інших небайдужих, щоб вони долучилися до фінансування нашого проєкту”, – говорить Дарина.

У школі кажуть, що це вже не перший учнівський проєкт для покращення шкільного життя. Також учні працюють над створенням інформаційного центру.

“Так вийшло, що спочатку ми брали участь в одному проєкті, і там брали участь учні з ради старшокласників. Ми запропонували їм взяти участь у проєкті, і діти, які погодились на це, почали впроваджувати свої проєкти”, – розповідає педагог-організатор Єлизавета Ярмак.

GoFundEd – це освітня краудфандингова платформа, створена командою “Про.Світ”. Її представниця Олександра Мухіна розповіла, що в рамках проєкту “Ідея Є!” запустили 15 проєктів, серед яких і сумський.

“Електронне меню “Easy&Delicious” – дуже цікавий проєкт саме через те, що він передбачає створення електронного меню в школі, тобто додатку, який буде забезпечувати електронне меню в школі, з перспективою, що інші школи міста також будуть його використовувати”, – говорить керівниця проєктів ГО “Центр інноваційної освіти “Про.Світ” Олександра Мухіна.

На сайті GoFundEd проєкт “Easy&Delicious” на 19 квітня зібрав 105 гривень. До кінця збору коштів залишається 53 дні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: