метизная компания

Віталій Бурбика: “Європейська школа для Сумського району”

Освіта | 13:05, 1.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні у Сумському районі відкрили оновлену Нижньосироватську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів імені Б. Грінченка.

ЇЇ почали реконструювати у 2019 році за співфінансування коштів місцевого бюджету та  Державного фонду регіонального розвитку. Загальна вартість обє’кта – 13 898 854 гривень. У 2020 році фінансування реконструкції приміщень Нижньосироватської загальноосвітньої школи I–III ступеня імені Б.Грінченка здійснювалось за рахунок коштів ДФРР у сумі 4,4 мільйонів гривень та коштів сільського бюджету у сумі 490 тисяч гривень.

“Кошти на здійснення реконструкції громада отримала від Державного фонду регіонального розвитку. Відтепер школа повністю відповідає сучасним вимогам європейського зразка. Учні мають усі необхідні умови не тільки для навчання, а й відпочинку”,– говорить Віталій Бурбика, голова Сумської районної державної адміністрації.

У школі організовано інклюзивне навчання, обладнана ресурсна кімната, інтерактивні комплекси, лінгафонний кабінет та навіть інтерактивний тир. У коридорах встановлені Wi-Fi роутери, створена і обладнана медіатека.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: