В Україні розпочалась основна сессія ЗНО. Як пройде тестування в умовах карантину
Поділитися в
Копіювати посилання

У четвер, 25 червня в Україні розпочалась основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання, на яку зареєструвалось понад 186 тисяч осіб. Проведення тесту відбудеться об 11 годині, а вхід до пунктів тестування триватиме до 10:50. Через карантин цьогоріч ЗНО стало добровільним, тому пишуть його лише охочі отримати вищу освіту, – повідомляє Суспільне.
Основна сесія ЗНО 2020 в Україні з 11 предметів завершиться 17 липня. Цьогоріч випускники мають обов’язково написати тест з української мови і літератури, другий предмет на вибір – математика або історія України.
Третій можна було обрати з переліку: історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія або одна з іноземних мов – англійська, іспанська, німецька, французька.
Перший тест з математики
Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться тестом з математики
Цьогорічна сесія розпочнеться тестом з математики. Він складається із 35 завдань чотирьох форм, на виконання яких учасникам буде відведено 180 хвилин. Результат виконання завдань №1-30, 33 та 34 за вибором випускника може бути зарахований як державна підсумкова атестація з математики. Результат виконання завдань всього тесту буде використовуватися під час вступу до закладів вищої освіти України.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна набрати, правильно виконавши всі завдання тесту — 62 бали.
Під час тестування учаснику заборонено мати при собі будь-який засіб зв’язку, пристрій зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, а також друковані і рукописні матеріали, що не передбачені процедурою тестування.
Що брати з собою на тестування
Для допуску до пункту тестування учаснику обов’язково необхідно мати:
- запрошення на ЗНО (воно є перепусткою на тестування);
- паспорт або ID-картка;
- сертифікат учасника тестування;
- кілька ручок з чорним чорнилом;
- антисептик та медична маска;
- вода у пляшці (без етикетки);
- медична маска на обличчі.
В умовах карантину
Усі учасники перед складанням ЗНО проходитимуть обов’язковий температурний скринінг. Якщо температура виявиться вищою, ніж 37,2 – учасник до тестування не допускається. Перед входом на пункт тестування учням повинні видати захисні маски.
Також їм покажуть приміщення, в якому пройде ЗНО. Учні повинні будуть пройти до своїх місць по стрілках. У пунктах тестування розставлять антисептики для рук. Також в примщенні будуть санітарні кімнати з милом, проточною водою і паперовими рушниками.
Крім цього, для дотримання норм карантину в МОН розробили такі рекомендації:
- дотримуватися безпечної дистанції – щонайменше 1,2 м;
- не знімати медичну маску під час складання тестів;
- слідкувати за чистотою рук;
- не затримуватися в пункті тестування та покинути його одразу після написання.
За правилами, при складанні ЗНО в аудиторії може перебувати 17 людей: 15 учасників та 2 інструктори. Обов’язкова дистанція — 1,5 метри. З метою уникнення скупченя людей також буде забезпечено соціальне дистанціювання біля входу в приміщення, де буде проведено тестування. Учасники ЗНО та інструктори будуть забезпечені засобами індивідуального захисту та антисептиком. Приміщення будуть провітрюватись та дезінфікуватись.
Дати ЗНО 2020:
- Математика – 25 червня;
- Українська мова і література – 30 червня;
- Фізика – 2 липня;
- Іспанська, німецька, французька мови – 6 липня;
- Англійська мова – 7 липня;
- Історія України – 9 липня;
- Біологія – 13 липня;
- Географія – 15 липня;
- Хімія – 17 липня.
Коли будуть результати ЗНО 2020
Перші результати будуть до 17 липня – це тести з математики та фізики. Українська мова і література, історія України, іноземні мови та біологія – до 25 липня. Випускники шкіл, які писали тести з хімії та географії, дізнаються кількість набраних балів до 29 липня.
Додаткова сесія
Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Її результати оголосять до 14 серпня.
Графік:
- 24 липня – фізика;
- 28 липня – математика;
- 29 липня – іспанська мова;
- 30 липня – французька;
- 31 липня – німецька;
- 3 серпня – англійська;
- 4 серпня – українська мова і література;
- 5 серпня – біологія;
- 6 серпня – історія України;
- 7 серпня – географія;
- 10 серпня – хімія.
Випускники із західних областей України, які нині потерпають від повеней, у разі неможливості дістатися пунктів тестування, зможуть скласти ЗНО саме під час додаткової сесії.
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!
