СумБуд
метизная компания

Виявлено 24 дитини, які не приступили до навчання в Сумській області

Освіта | 22:01, 25.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

У період з 3 вересня до 14 вересня в області тривав І етап Всеукраїнського профілактичного заходу „Урок”, мета якого – виявлення дітей, які вчасно не приступили до занять, популяризація основних напрямків діяльності служби у справах дітей щодо захисту прав дітей, профілактичні бесіди з учнями, які без поважних причин пропускають заняття.

Загальна кількість виявлених за цей період учнів, які не приступили до навчання – 24. Із них: 9 дітей віком 6-10 років, 7 – віком 11-14 років, 8 дітей – 15-18 років.

Причинами невідвідування учнями навчальних занять є: 3 учні – знаходяться за межами України; 1 – перебуває у розшуку; 4 – невиконання батьками своїх обов’язків по відношенню до дітей; 4 – самовільне залишення дитиною навчального закладу; 10 – за станом здоров’я; 2 – змінили місце проживання.

Двох батьків притягнуто до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків відносно власних дітей.

Захід „Урок” продовжуватиметься протягом вересня-жовтня поточного року. Заходи, спрямовані на охоплення всіх дітей навчанням, як вимагає чинне законодавство, триватимуть в області протягом усього навчального року, – йдеться на сайті ОДА.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: