метизная компания

Як визначити найкращі онлайн-курси англійської мови: головні критерії і топ ресурсів

Освіта | 14:24, 6.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

ТОП 5 найкращих інтернет ресурсів для вивчення англійської — Укрaїнa

Сучасні технології назавжди змінили багато що в цьому світі, та сфера навчання – не виключення. Тепер для отримання конкретних знань взагалі не обов’язково відвідувати фізичні школи – потрібен лише інтернет. Це стосується і вивчення англійської також. Сьогодні можна знайти багато навчальних ресурсів, отримати безліч інформації для вивчення іноземної мови, яку має знати кожен. Але в цьому різноманітті буває складно зробити правильній вибір. Важливо знати на які критерії спиратися перш ніж зробити вибір.

Як правильно підібрати кращі онлайн-курси англійської

Англійська мова це справжній must have для кожної сучасної людини. Багато хто хоче вивчити її, але часто минулі ентузіасти припиняють навчання, на пройшовши й половину курсу. Причин для цього багато, тож вибрати курси англійської мови онлайн – справа, до якої треба віднестись серйозно. Експерти компанії English Prime визначають декілька основних моментів, на які треба звертати увагу при виборі:

  1. Графік занять. Як правило онлайн курси комфортні тим, що пропонують гнучкий графік, завдяки якому студент можуть займатись в різний час. Треба переконатись, що на курсі можна вибрати найбільш підходящий розклад.
  2. Методика навчання. Велика різноманітність онлайн уроків англійської мови дозволяє вибрати найбільш підходящий формат. Комусь більше підійде класичний варіант, комусь – багато розмовної практики, і т. д. Бажано розглянути різні варіанти, щоб зрозуміти, що буде краще. Навчальні матеріали теж мають значення. Наприклад, деякі курси використовують авторські програми замість підручників минулих років. Саме такі варті особливої уваги.
  3. Викладачі. Хто буде викладати – також має значення. Бажано дізнатись якомога більше про викладачів курсу, їх досвід та кваліфікованість. Наприклад, якщо викладач є носієм англійської – це ідеальній вибір. Не зайвим буде поцікавитись коментарями інших студентів.
  4. Кількість людей в групі. В таких групах має бути не більше 10 студентів. Це оптимальний варіант, завдяки якому викладач зможе за необхідності приділити увагу кожному зі студентів. Якщо потрібні інтенсивні курси, для цього мають організовувати ще менші групи.
  5. Тривалість курсу. Якщо курс обіцяє вивчення англійської мови на будь-якому рівні вже за місяць, довіряти йому не варто. Це неможливо, навіть якщо йдеться про інтенсивні заняття. Наприклад, щоб освоїти початковий рівень англійської потрібно не менше 2 місяців. Вище рівень – більше часу. Але це залежить також і від кількості занять на тиждень.

ТОП-4 онлайн курсів для вивчення англійської мови

На цих сайтах можна почати навчання з нуля або продовжити з конкретного рівня, пройшовши спочатку спеціальне тестування.

American English

Цей ресурс однаково підходить як для вивчення, так і для викладання американського діалекту англійської. Також сайт знайомить відвідувачів з іноземною культурою. Тут можна знайти багато різноманітних ресурсів та матеріалів, однаково корисних для обох категорій – студентів та викладачів.

EnglishDom

Сучасна онлайн школа ефективного вивчення англійської мови. Студентам пропонуються різноманітні навчальні матеріали та завдання. Наприклад, це віртуальний підручник, додатки для виконання домашніх робіт та вивчення нових слів, а також тренажер для самостійних занять. Також у ресурсу є особистий канал на YouTube, блог, організовані розмовні клуби. Є можливість пройти безкоштовне заняття, дізнатись про актуальні пропозиції для нових та діючих студентів.

Duolingo

Це прекрасний сервіс підійде для тих, хто починає вивчати англійську з нуля. Для навчання доступний не лише веб-сайт, а й додаток для мобільних гаджетів. Інтерактивні вправи роблять процес цікавим та простішим. Ресурс дозволяє з самого початку зайнятися навчанням лексики та граматики. Крім того, можна дійти навіть до найвищого рівня – Advanced. За правильні відповіді даються бали, за які пізніше дається винагорода. Подібна ігрова форма занять мотивує продовжувати навчання. За словами засновників проекту, 34 години занять з Duolingo відповідають цілому семестру вивчення англійської у вузі.

https://englishprime.ua/wp-content/webpc-passthru.php?src=https://englishprime.ua/wp-content/uploads/2022/08/5-4.jpg&nocache=1

Фото: https://englishprime.ua/kursy-anglijskogo-dnepr/

Prometheus

На цій онлайн платформі для вивчення професійної англійської мови пропонується одразу декілька безкоштовних курсів:

  • для STEM;
  • для журналістів;
  • для кар’єрного зросту;
  • для медіа-грамотності;
  • для підприємництва.

Цей ресурс підійде і для початківців, і для тих, кому треба підвищити свій рівень знання. Викладачі мають досвід викладання в іноземних вузах. Кожен з курсів триває 5 тижнів, а в кінці студент отримує сертифікат.

Щоб остаточно зрозуміти, чи то ті самі найкращі онлайн-курси англійської мови, бажано пройти пробний урок. Як правило, він безкоштовний та проводиться виключно для тих людей, що знаходяться в пошуках підходящих варіантів для навчання. Ті заняття допоможуть познайомитись ближче с форматом та методикою викладання.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: