метизная компания

ЗНО-2021: що треба знати вступникам із Сумщини

Освіта | 13:41, 4.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч проводиться із нововведеннями. Можна складати іспити з п’яти предметів, чотири з яких – обов’язкові. Є окремо українська мова, окремо – українська мова та література, та два рівні складності для математики. Що ж чекає на вступників із Сумщини розповідали на прес-конференції за участю директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександра СИДОРЕНКА та директора Департаменту освіти і науки Сумської облдержадміністрації Вікторії ГРОБОВОЇ.

Спікери повідомили, всього на Сумщині визначили 6 округів для проведення ЗНО: Суми, Глухів, Конотоп, Охтирка, Ромни та Шостка. ЗНО з іноземних мов буде проведено в усіх шести округах. Цьогоріч в області планується організація 53 пунктів проведення ЗНО, для 9.7 тисяч учасників.

На відміну від попередніх років, абітурієнти мають змогу обирати: складати тестування з української мови і літератури, як це було в попередні роки, чи обмежитися стандартним тестом з української мови. Тестування з мови триватиме 150 хвилин, з мови й літератури – 210. Також у 2021 році з’являється два рівні складності для математики: стандарт і профільний. Для ЗНО з математики рівня стандарт буде відведено 150 хвилин, для профільного рівня – 210 хвилин.

Здобувач повної середньої освіти тепер має обов’язково складати українську мову, математику або історію України чи іноземну мову, а також четвертий предмет на вибір.

ЗНО 2021

Реєстрація для участі у ЗНО-2021 триватиме до 5 березня. ЗНО 2021 буде проведено у період із 21 травня по 15 червня. Результати оголошуватимуть 4, 18, 22, 25  та 30 червня.

Пробне ЗНО

Пробне ЗНО буде проведене 10 квітня. Вартість від Харківського РЦОЯО – 195 грн.

Із Сумської області ознайомитися із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання виявили бажання 4 206 учасників. У 2021 році учасник у пункті тестування може пройти іспит з одного навчального предмета, але отримати шкальовані результати з усіх навчальних предметів. Тобто, коли учасник прийде додому, в його е-кабінеті вже будуть посилання на тестові зошити й бланки відповідей з усіх навчальних предметів.

Графік проведення основної сесії ЗНО-2021

  • 21 травня – хімія
  • 24 травня – іспанська, німецька, французька мови
  • 25 травня – англійська мова
  • 28 травня – математика, математика (завдання рівня стандарту)
  • 1 червня – українська мова, українська мова і література
  • 4 червня – історія України
  • 7 червня – фізика
  • 10 червня – біологія
  • 15 червня – географія

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: