ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

На Сумщині підбили кліматичні підсумки березня

Погода | 20:28, 1.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

У березні переважала нестійка погода обумовлена малоактивними атмосферними фронтами. Спостерігалися коливання температури повітря, проходили невеликі опади. В першій декаді березня утримувався зимовий режим погоди. В результаті надходження теплої повітряної маси із заходу з 14 березня відбулося підвищення температурного режиму. Наростання тепла до кінця березня проходило повільно.

14 березня відбувся перехід середньої добової температури повітря через 0º (початок метеорологічної весни), що на півночі та сході області в межах, на решті території на 9 днів пізніше середнього багаторічного строку.

Середня місячна температура повітря становила 0-10 тепла, що на 1,5-2* вище за норму. Максимальна температура повітря в кінці місяця підвищувалась до 13-14* тепла. Мінімальна температура повітря на початку місяця знижувалася до 3-6* морозу.

Кількість опадів за місяць склала 9-22 мм, або 25-55% місячної норми.

Стійкий сніговий покрив з полів зійшов, на півдні області на початку березня, на решті території 11-18 березня, що на переважній території на 3-10, на півдні на 16 днів раніше звичайного строку.

Відтавання ґрунту почалось після сходу снігового покриву. В зв’язку с поступовим наростанням тепла воно відбувалося повільно. На повну глибину грунт відтанув 16-28 березня, що на 13-26 днів раніше середнього багаторічного строку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: