метизная компания

Четвертий кандидат у нардепи зареєструвався на Сумщині

Політика | 12:50, 18.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Четвертий зареєстрований кандидат на позачергові вибори народних депутатів України 2019 року з’явився в Сумській області. Ананьєв Олександр Валерійович — самовисуванець від виборчого округу 159.

Кандидат народився 18 сiчня 1970 року в селі Береза Глухівського району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, приватне підприємство “Фіалка”, безпартійний, проживає в селі Годунівка Глухівського району Сумської області, судимість відсутня.

Передвиборна програма кандидата у народні депутати України

по 159-му одномандатному виборчому округу

Ананьєва Олександра Валерійовича

Я йду в народні депутати України, щоб подолати двадцятирічне замкнене коло панування олігархів та корупціонерів на півночі Сумщини та втілити сподівання мешканців на розвиток Сіверщини. Доля дарує нам шанс змінити історію. Як уродженець Глухівщини, я добре знаю проблеми свого виборчого округу та беру на себе відповідальність сприяти їх вирішенню.

МІЙ ПРІОРИТЕТ – РОЗВИТОК РЕГІОНУ

 1. Просування інтересів регіону у Верховній Раді України через механізм виділення коштів із бюджету на поточні справи та розвиток інфраструктури.
 2. Сприяння подальшому реформуванню місцевого самоврядування і територіальної організації влади на півночі Сумщини. Децентралізація підштовхне регіон до фінансової незалежності та розвитку місцевих ініціатив через збільшення надходжень коштів, а також за рахунок змін у формуванні державного бюджету.
 3. Залучення внутрішніх і зовнішніх інвестицій у розвиток регіону.
 4. Стимулювання внутрішнього виробництва та просування продукту на зовнішніх ринках.

МОЯ МЕТА – СФОРМУВАТИ УМОВИ ДЛЯ ПРОЦВІТАННЯ УКРАЇНИ

 1. Посилення дипломатичних зусиль щодо припинення війни на Сході. Посилення тиску на міжнародне співтовариство щодо утримання і розширення санкцій на РФ.
 2. Реформування судової гілки влади як першого і неодмінного кроку до зменшення корупції та подолання правоохоронного і чиновницького свавілля.
 3. Пришвидшення реформ в соціально-економічній та гуманітарній сферах.
 4. Зменшення податкового навантаження та захищення бізнесу від необґрунтованих перевірок та бюрократичних перепон.
 5. Ухвалення програми енергетичної незалежності України. Підтримка «теплих кредитів» та відновлювальної енергетики.
 6. Державна підтримка фермерських господарств. Ринок землі має стати відкритим, але після завершення судової реформи та реформи децентралізації.
 7. Продовження реформи медичної та освітньої сфер, підняття престижу медиків та освітян через збільшення заробітної плати. Запровадження принципу «гроші ходять за людиною».
 8. Скасування пенсійної реформи, пенсійний вік прив’язати до середньої тривалості життя, розмір пенсії – не нижче 40 % від середньомісячної зарплати по країні.
 9. Ініціювання закону про реформування Збройних Сил України за стандартами НАТО, які складаються у тому числі з повного пакету соціального захисту військовослужбовців.
 10. Лобіювання прийняття Верховною Радою законодавства про територіальну оборону. Посилення обороноздатності силами територіальної оборони у прикордонних районах Сумщини.
 11. Розширення підтримки культурної сфери, розвиток місцевих закладів культури, які стануть сучасними центрами розвитку громад.
 12. Підтримка громадянського суспільства та сприяння громадським ініціативам.
 13. Розвиток української мови як об’єднуючого фактору й основи ідентичності та безпеки країни.
 14. Забезпечення розвитку системи патріотичного виховання дітей та молоді України.

Будемо разом працювати на розбудову рідного краю, на успіх кожної родини, на щасливе майбутнє наших дітей!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: