СумБуд
метизная компания

Віце-президент “Газпромбанку” Ігор Волобуєв, який народився в Охтирці, втік з Росії в Україну (Відео)

 Поділитися

Поділитися в

Игорь Волобуев газпромбанк

2 березня віце-президент «Газпромбанку» Ігор Волобуєв, який займався піаром у цій установі,  втік з Росії до України. Як стало відомо The Sumy Post, банкір народився і виріс в Охтирці. У цьому козацькому містечку він закінчив школу та ПТУ-7, а потім переїхав до Москви, де вступив до інституту нафти та газу.

В Охтирці залишився його батько, який через постійні обстріли міста був змушений місяць укриватися у підвалі. Також в Україні живуть брати та інші родичі біглого банкіра:

Ахтырка – стала одним из первых городов, который уничтожали. Там есть жилой микрорайон «Дачный». Его практически нет сейчас. Мне звонили родственники с Украины 24 февраля и говорили: “Сделай что-нибудь, ты же ахтырчанин. Нам за тебя стыдно. Чтобы мы больше не слышали, что ты считаешь себя ахтырчанином”.

На Youtube вийшло інтерв’ю журналіста Дениса Казанського з Ігорем Волобуєвим, де він прямо зізнається, що брав участь у газових війнах з дискредитації України, як транзитної держави у 2008-2009 рр..

Наш главный месседж в той войне был о том, что Украина – недобросовестный транзитер газа. Украина – вор. Она ворует транзитный газ. Цель была – лишить Украину транзитного статуса.

Ігор Волобуєв зізнався, що саме Росія 7 січня 2009 року перекрила постачання газу до Європи, хоча в інформаційному просторі звинувачення лунали саме у бік України.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: