СумБуд
метизная компания

Майже сотню корупціонерів виявлено на Сумщині

Політика | 21:03, 3.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

За 4 місяці 2018 року оперативниками Управління захисту економіки у Сумській області Департаменту Захисту економіки Національної поліції України виявлено 95 адміністративних корупційних правопорушень, протоколи яких направлені до суду.

Протоколи складені за наступними статтями Кодексу України про адміністративні правопорушення:
Ст.172-4 ( порушення вимог щодо сумісництва) – 1;

Ст.172-6 (порушення вимог фінансового контролю) – 51;
Ст. 172-7( порушення вимог щодо конфлікту інтересів) – 43.

До списку корупціонерів потрапили голова міської ради, секретар міської ради, завідувач регіонального відділення Фонду державного майна області, начальник одного із відділень комунального підприємства БТІ та інші особи, які є суб’єктами декларування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Зокрема, серед притягнутих упродовж поточного року до адміністративної відповідальності осіб, переважну більшість складають депутати місцевих, сільських та селищних рад, посадові особи юридичних осіб публічного права та посадові особи органів місцевого самоврядування.

Управління захисту економіки в Сумській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України є спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, яким проводиться системна робота щодо виявлення, запобігання та припинення корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, – йдеться на сторінці управління у Facebook.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: