СумБуд

Микола Клочко прозвітував за 2017 рік

Політика | 18:24, 28.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

За прийняття звіту голови облдержадміністрації про виконання Програми економічного і соціального розвитку, обласного бюджету та делегованих обласною радою повноважень у 2017 році проголосували 48 депутатів облради із 56 присутніх

Очільник Сумщини у своєму звіті детально зупинився на аналізі основних економічних та соціальних показників, назвавши серед найбільших здобутків показники галузі агропромислового розвитку, утворення об’єднаних територіальних громад, залучення інвестицій в область.

На завершення своєї промови Микола Клочко висловив сподівання на подальшу конструктивну та плідну співпрацю облдержадміністрації та депутатів обласної ради, спрямовану на соціально-економічний розвиток Сумщини.

«Ми і надалі будемо працювати на благо Сумщини та підвищуватимемо авторитет області в Україні та світі. Економічне зростання, конкурентна зарплата та безпека в регіоні – основні завдання на 2018 рік, – говорив голова облдержадміністрації. – Обласна державна адміністрація готова співпрацювати з усіма політичними силами, які прагнуть конструктивної роботи і пропонують дієві програми розбудови області. Сьогодні кожен має усвідомлювати величезну відповідальність й здійснити, нарешті, народні сподівання, докласти усіх зусиль для процвітання країни. Переконаний, консолідація усіх політичних сил і всіх гілок влади – це шлях до упевненого і ефективного розвитку».

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: