СумБуд
метизная компания

На Сумщині презентували пілотний проект центру дуальної освіти

Політика | 14:30, 26.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Центр дуальної освіти створюється на базі Машинобудівного коледжу СумДУ. За словами очільника області Миколи КЛОЧКА, він є результатом співпраці освіти, влади і бізнесу

Для реалізації пілотного проекту вже виділено 4 мільйони гривень з державного бюджету та по 2 мільйони гривень із обласного та міського бюджетів і 3 мільйони гривень надані групою підприємств «Технологія».

 «Завдяки спільній і злагодженій роботі народних депутатів – членів бюджетного комітету, обласної влади, міської ради, представників бізнесу та наших освітян Машинобудівний коледж СумДУ отримує проект, яким можуть скористатися й інші виші та заклади профтехосвіти у співпраці з бізнесом області. А потім, можливо, його застосовуватимуть в інших областях України», – зазначив Микола КЛОЧКО.

За словами ректора Сумського державного університету Анатолія ВАСИЛЬЄВА, філософія дуальної освіти, коли студенти навчання поєднують із практичною діяльністю на підприємствах, широко розповсюджена в Європі. Наприклад, в Німеччині 30% вишів і всі заклади профтехосвіти працюють за цією системою. Застосовують дуальну освіту і в СумДУ.

«І сьогодні завдяки співпраці із відомою в області групою підприємств ми реалізовуємо проект Центру дуальної освіти на базі Машинобудівного коледжу», – говорив він.

Говорили про важливість цього проекту для Сумщини і народний депутат Олег МЕДУНИЦЯ, перший заступник голови обласної ради Анатолій РІЧКАЛЬ і директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА.

Зокрема, за словами Олега Медуниці, який доводив про необхідність створення цього центру на Сумщині в Міністерстві освіти і науки України, визначальним у виділенні фінансування на створення цього центру із державного бюджету було те, що до створення долучилися представники обласної та міської влади і бізнесу.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: