СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині продовжується робота з реорганізації РДА

Політика | 21:30, 6.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про найближчі плани та перспективи щодо впровадження в області реформи децентралізації заступник голови облдержадміністрації Віталій Максименко говорив з головами районів під час селекторної наради з питань безперебійного процесу реорганізації райдержадміністрацій.

За словами Віталія Максименка, на наступному тижні в районах вже буде сформовано персональний склад комісій з реорганізації районних державних адміністрацій, визначено граничну чисельність п’яти укрупнених райдержадміністрацій. Потім голови цих комісій мають якнайшвидше подати до облдержадміністрації план з реорганізації райдержадміністрацій.

У ході наради керівники структурних підрозділів облдержадміністрації надали свої рекомендації щодо реорганізації райдержадміністрацій, передачі комунального майна тощо.

Зокрема, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Михайло Дубровський підкреслив, що структури соціального захисту мають залишатися в тих же приміщеннях, що й раніше. Адже ці будівлі пристосовані для безперешкодного доступу громадян з інвалідністю до органів соціального захисту.

Також обговорювалися питання забезпечення соціальних гарантій для працівників райдержадміністрацій з числа пільгових категорій, зокрема, вагітних, жінок з дітьми до трьох років, які не мають постраждати в ході реорганізації.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: