метизная компания

Обращение Юрия Чмыря к жителям Сумщины

Політика | 03:00, 20.10.2015
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Дорогі мої жителі Сумщини!

 

Ось і завершується цьогорічна виборча кампанія. Розумію, що часу було замало, щоб у всьому розібратися та як слід ознайомитися із кожним кандидатом.

 

Ми з вами знайомі давно. Три роки я очолював Сумську область, і сьогодні за результати нашої роботи мені не соромно дивитися людям в очі. Я намагаюсь завжди враховувати інтереси кожного регіону, району, міста, села, кожної людини. Нам вдалося багато побудувати нового, відновити старе, повернути втрачене. Мені приємно, що за все це люди і сьогодні, через два роки, згадують мене добрим словом, із радістю тиснуть мені руку.

 

Із багатьма ми знайомі особисто, з багатьма зустрічалися під час моїх візитів у якості очільника області, коли я мав честь відкривати нові підприємства, фабрики, елеватори, культурні, мистецькі та спортивні центри. І тоді, і сьогодні я переконаний, що саме так і потрібно відроджувати нашу Сумщину, нашу Україну. Адже коли ти плідно працюєш, то і результат отримуєш гідний.

 

Наша команда довела реальними справами, що процвітання Сумської області можливе – головне прикласти всіх зусиль для цього. І тоді, й сьогодні – було нелегко. Але ми нарощували промислове та сільськогосподарське виробництво, відкривали нові елеватори, молочні комплекси, ливарні та керамічні заводи. Нам вдалося зробити найкращу дитячу спортивну школу в Україні “Барса”. Нам вдалося відродити кадетський корпус, почати масштабне переобладнання медицини.

 

Важко було, але ми це зробили, і сьогодні, навіть через два роки, Сумщина пишається тими здобутками, і мені надзвичайно приємно, що і внесок нашої команди у цьому є.

 

Через кілька днів, 25 жовтня, будемо обирати не лише місцевих депутатів та міських і сільських голів. Ми будемо обирати той шлях, по якому буде рухатися вся Сумщина. Я завжди був прихильником руху вперед, прагнув створювати і відроджувати. І сьогодні разом із партією “Відродження” ми починаємо свій рух, ідемо в дорогу, щоб знову довести всім – наша область може бути кращою, щоб кожен житель пишався своєю Сумщиною.

 

Якщо ви теж прагнете цього, то запрошую йти разом із нами до перемоги і процвітання нашого рідного краю! Разом із командою я готовий узяти відповідальність по відродженню Сумщини.

 

Голосуйте за партію “Відродження”. Ми разом почали рухатися вперед – разом і продовжимо!

 

Із повагою, щиро ваш Юрій Чмирь

 

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: