метизная компания

Один із кандидатів у Президенти запрошує сумчан на голосування

Політика | 09:28, 19.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

18 квітня спостерігачу ОПОРИ на Сумщині зателефонували зі столичного номера. На тому кінці слухавки представилися Петром Порошенком.

Повідомлення такого змісту спостерігач зафіксував на телефон. «Доброго дня. Це Петро Порошенко — Президент України. 21 квітня — вирішальний день. що визначить долю країни. Прошу вас підтримати мій курс. Демократію і гідність, а не реванш, стабільну гривню. а не інфляцію, шлях до Європейського Союзу і НАТО. Підтримайте сильну Україну, а не країну, яка впаде на коліна. Головне — зберегти країну і до зустрічі 21-го.»

Дзвінок надійшов зі столичного номера +380445853761. Зв’язатись за цим номером і дізнатися подробиці не вдалось. Спостерігач дізнався, що такі ж дзвінки отримали ще кілька громадян. Як зазначив спостерігач, ці особи надавали свої персональні дані під час кампанії «від дверей до дверей» напередодні першого туру виборів Президента України.

За словами координаторки спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Сумській області Ірини Стегній, такі дзвінки можуть бути прикладом практичного використання так званих «списків» в агітаційних кампаніях кандидатів.

«Ці дані, ймовірно, були зібрані під час різних заходів, у тому числі, в агітаційних наметах кандидата та під час кампанії «від дверей до дверей», де громадянам пропонували внести свої персональні дані до паперової форми. Так само і надалі ці контакти можуть використовуватися на розсуд власників баз даних», — зазначила Ірина Стегній.

Як зазначив радник з юридичних питань ОПОРИ Павло Романюк, відповідно до ч. 5, 6 ст. 6 Закону України «Про захист персональних даних», обробка персональних даних здійснюється для конкретних і законних цілей, визначених за згодою суб’єкта персональних даних, або у випадках, передбачених законами України, у порядку, встановленому законодавством.

Не допускається обробка даних про фізичну особу, які є конфіденційною інформацією, без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини. Порушення цих умов несе особливий ризик для прав і свобод суб’єктів персональних даних».

ОПОРА

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: