метизная компания

Партія “Відродження” формує народний бюджет + ФОТО

Політика | 12:45, 12.10.2015
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Бюджет – це головний фінансовий документ, за яким живе країна чи окрема громада. Команда партії “Відродження” під керівництвом Юрія Чмиря вперше пропонує формування обласного та місцевих бюджетів на основі реальних потреб населення, а не забаганок чиновників звлади.

 

 

За ініціативою Юрія Чмиря команда «Відродження» розпочала партійну програму «НАРОДНИЙ БЮДЖЕТ». За цією програмою кожна сім’я на Сумщині може заповнити заявку, де вкаже на що в першу чергу потрібно витрачати народні кошти. З цих заявок будуть сформовані народні бюджети кожного району та міста на Сумщині. Саме ці документи стануть інструкцією до дії усіх депутатів команди партії «Відродження» та Юрія Чмиря.

 

 

«Ми завжди працювали в тісному контакті з людьми, намагалися дослухатися, прагнули поліпшити їх життя, – коментує ініціативу партії «Відродження» Юрій Чмирь. – Програма «Народний бюджет» – це спроба повернути ту співпрацю з населенням Сумщини, яка у нас була два роки тому. Суть «Бюджету» дуже проста – кожен із жителів області може висловити власне бачення розвитку своєї вулиці, міста, району. Визначити конкретні пріоритетні завдання для нас – команди партії «Відроження». Таким чином ми не лише отримаємо дороговказ по визначенню напрямку розвитку Сумщину, а й матимемо конкретні завдання від громади, які маємо виконати. Причому наголошу, обов’язково виконати, адже в іншому разі, люди можуть відкликати депутата. Наша команда готова взяти таку відповідальність. Ми йдемо відроджувати Сумщину!».

 

 

ВИМАГАЄМО НАПРАВЛЯТИ КОШТИ НА РЕАЛЬНІ ПОТРЕБИ ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ,

 

А НЕ НА ЗАБАГАНКИ ЧИНОВНИКІВ ІЗ ВЛАДИ!

 

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: