метизная компания

Підтримка захисників та зміни до бюджету: у Сумах відбулося засідання виконкому

Політика | 18:01, 26.08.2022
 Поділитися

Поділитися в

Під час чергового засідання виконавчого комітету ухвалені рішення, які стосуються бюджету громади, підтримки захисників, розвитку сфер соціального захисту населення, освіти, підприємнитцва.

Про це повідомила пресслужба Сумської міської ради.

Першочергово були розглянуті питання щодо забезпечення щомісячними виплатами, пільгами на сплату комунальних платежів членів добровольчих формувань Сумської міської територіальної громади.

Загалом під час засідання членами виконкому на заходи та роботи з територіальної оборони громади було виділено 48,3 млн грн.

Всього на вказані цілі станом на 26 серпня поточного року спрямовано 170,3 млн грн, з них на надання одноразової матеріальної допомоги членам добровольчих формувань – 41,0 млн грн.

Окрім того, передбачено передачу субвенції до державного бюджету в сумі 5,0 млн грн військовим формуванням та іншим державним органам.

Також із метою приведення підвальних приміщень закладів освіти до відповідних норм (вимог) найпростіших укриттів передбачено 13,8 млн грн та захисних споруд цивільного захисту населення Сумської міської територіальної громади – 5,0 млн грн.

Вирішувалися також питання опіки на повнолітніми особами, визначення місця проживання дітей та порядку участі у вихованні малолітніх. Опрацьовані пропозиції щодо надання або відмови в розміщенні об’єктів сезонної торгівлі.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: