метизная компания

Позачергові вибори: в Сумській області з’явився другий зареєстрований кандидат

Політика | 18:17, 14.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

Другий зареєстрований кандидат на позачергові вибори народних депутатів України 2019 року з’явився в Сумській області. Кобзаренко Анатолій Дмитрович — самовисуванець від виборчого округу 161.

Кандидат народився 9 червня 1965 року в селі Лучка Липоводолинського району Сумської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “Завод Кобзаренко”, член Аграрної партії України, проживає в селі Лучка Липоводолинського району Сумської області, судимість відсутня.

Програма

кандидата у народні депутати України Кобзаренка А.Д.  

в одномандатному виборчому окрузі № 161 на позачергових виборах народних депутатів України 21 липня 2019 року

В основі національної політики повинна бути політика наповнення кожного гаманця. Багата людина ? щаслива родина ? успішна країна.

10 головних задач національної політики

  1. Обмеження терміну каденції

Обмежити термін діяльності народного депутата в українському парламенті 1 терміном з обов’язковою можливістю відкликання та зняття недоторканності. За прогули і кнопкодавство – позбавлення мандата. Особлива увага ходокам по партіям.

  1. Розвивати території

Прийняти законопроект: 50% прибутку підприємств залишати в ОТГ за місцем знаходження, а не реєстрації (заводи, нафтові вишки, магазини).

  1. Імпічмент Президента та відкликання депутатів (щорічний праймеріз).
  2. Ліквідувати бюрократію

Владу канцелярії будь-якого рівня, щоб на одного з сошкою не було семеро з ложкою. Бо система повинна працювати на людину, громадянина, а не бути розсадником корупції на всіх рівнях.

  1. Ввести десятину

Повний перегляд податкової системи, зниження податку для бізнесу, щоб кожен з бізнесменів міг нормально декларувати і легалізувати свої доходи і платити нормальну зарплату, виводячи її з тіні.

  1. Купуй українське – плати українцям

Розширення програми підтримки національного виробника шляхом повернення 25% вартості українського товару покупцеві. Відмінити ПДВ на український товар.

  1. Інвентаризація землі

За рахунок орендаторів, ОТГ, провести інвентаризації земель з метою повернення у прозорий обіг 25% оброблюваних та неоплачуваних земель. Першочергове право оренди – у замовника інвентаризації.

  1. Ремонт доріг

Повернення дорожнього збору з палива в ОТГ та прийняття закону про співфінансування ремонту доріг, у пропорції до гектара оренди.

  1. Альтернативне тепло

Запровадження державної програми підтримки альтернативних видів енергії, що дасть десятки тисяч робочих місць за гривні і можливість відмовитися від російського газу за долари.

  1. Пріоритети бюджету – армія, освіта всіх рівнів, медицина, культура, спорт. Держава повинна фінансувати потреби армії, а не волонтери, держава повинна давати належний рівень освіти і забезпечувати фахівців робочими місцями, держава повинна лікувати своїх громадян, а не змушувати побиратися по світу на операцію, держава повинна забезпечувати можливість культурного, спортивного розвитку громадян, а не змушувати шукати спонсорські кошти на заходи.

Маю величезне бажання взяти участь у розбудові Великої України, а не розділяти її за територіальними, національними, мовними принципами і у цей же час цупити, що тільки можна і до чого є хоча б малий доступ.

Я, як і кожен свідомий українець, хочу жити і творити на нашій землі добро і позитив.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: