метизная компания

Рада звільнила генпрокурора: як голосували нардепи від Сумщини

Політика | 19:59, 5.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, на позачерговому засіданні Верховна Рада України висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці.

Ухвалення відповідного рішення підтримали 263 народні депутати за мінімально необхідних 226.

Від Сумщини «За» проголосували п’ять із шести обранців: Тетяна Рябуха, Ігор Васильєв, Максим Гузенко, Микола Задорожній та Ігор Молоток. Андрій Деркач не голосував.

Зокрема, нардепи схвалили проект постанови №3154 “Про висловлення недовіри генеральному прокурору Рябошапці Р.Г.”. Пропозиція про відставку генпрокурора спочатку було ініційована 158 нардепами.

У постанові зазначено, що існують усі підстави стверджувати про низьку ефективність виконання Рябошапкою обов’язків генерального прокурора і, як наслідок, його невідповідність займаній посаді.

“Нерозслідування, гальмування розслідування найбільш резонансних кримінальних проваджень свідчить про небажання, неможливість або нездатність генерального прокурора забезпечити виконання завдань, поставлених законом перед Офісом прокурора, в тому числі і перед прокуратурою у цілому”, – повідомляється у документі.

“Висловити недовіру генеральному прокурору Рябошапці Руслану Георгійовичу, що має наслідком його відставку з посади. Ця постанова набирає чинності з моменту її прийняття”, – підкреслюється у постанові.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: