СумБуд
метизная компания

Роман Безсмертний: “Варто не реформувати, а будувати нову Україну”

Політика | 11:10, 28.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Нещодавно відбулась зустріч-дискусія з майбутнім кандидатом у Президенти України Романом Безсмертним

За словами політика, формат дискусії допоможе йому почути український народ та дізнатися відповідь на запитання «Якої ми хочемо України». Суми – не єдине місто, в якому відбулась дискусія, до цього Безсмертний побував у Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Чернігові, Чернівцях та Полтаві.

На думку майбутнього кандидата, ці міста об’єднує спільна проблема – дистанція між державою і суспільством.

«Кожен живе окремим життям. Суспільство вже давно переросло державу у своєму розвитку. Воно рухається вперед та прогресує. Держава ж зосереджена на собі. Наразі настав час повністю перезаснувати Україну. Президентські вибори кардинально змінять політичний рельєф», – говорить Роман Безсмертний.

Перезаснована Україна – це нова модель держави, будування якої розпочинається повністю з нуля, що забезпечить оновлену політичну та економічну систему. Тому Безсмертний вважає, шо парламент слід розпустити, оскільки у ньому давно немає законної більшості. Також необхідно оновити судову систему, зміцнивши принцип неупередженості суду і зменшивши ризик помилкових рішень.

Також політик звернув увагу на помилки у реформуванні МВС, на його думку, необхідно організувати міцну муніципальну, регіональну та глобальну системи, бо безпека – одне із провідних питань держави у суспільства. Під час дискусії було піднято суспільно-гостре питання – війна на Донбасі та окупація Криму.

Роман Безсмертний вважає, що необхідно вести діалог, а не проливати кров щодня. Адже немає нічого ціннішого, ніж людське життя. Політик наголосив, що всі ці зміни потребують тривалого часу і він не боїться сказати це в очі усім громадянам України, адже не звик давати пусті обіцянки.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: