метизная компания

Ситуацію у Глухові щодо перешкоджання роботи журналістів газети «Народна трибуна» вивчатиме тимчасова контрольна комісія обласної ради

Політика | 07:03, 25.12.2015
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Депутати підтримали рішення про створення тимчасової контрольної комісії Сумської обласної ради з перевірки скарг за фактами незаконного втручання  у діяльність комунальних засобів масової інформації та забезпечення свободи слова на території  області.

 

З такою ініціативою виступив голова депутатської фракції «Воля народу» Олег БОЯРИНЦЕВ. До складу комісії ввійдуть представники різних  фракцій обласної ради,  а очолюватиме її  депутат обласної  ради, голова  регіональної Асоціації ЗМІ Сумщини Наталя КАЛІНІЧЕНКО.

 

Зокрема, комісія вивчатиме ситуацію,  що склалась у Глухові навколо комунальної газети «Народна трибуна».  За наявної інформації  там  мають місце кричущі факти порушення законодавства, перешкоджання  діяльності журналістів, цензури та спроби рейдерського захоплення  газети.

 

Висновки  та  пропозиції  щодо забезпечення незалежної діяльності ЗМІ на території області   комісія  надасть  депутатам для опрацювання та підготовки відповідних пропозицій   до Верховної Ради України.  

 

До відома,  відповідно рішення про створення тимчасової контрольної комісії вважається ухваленим, якщо за нього проголосувало не менше однієї  третини депутатів  від загального складу ради, тобто більше ніж 21 депутат. 22 грудня   відповідне рішення набрало 30 голосів. 

 

R.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: